Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad szerelmet vallani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad szerelmet vallani az első randin?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és elhívtam fagyizni, de nem tudom, hogy meddig mehetek el. Mik lehetnek az esetleges reakciók ?(pozitív/negatív?)

2012. jún. 6. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, mennyire ismeritek egymást. Egy kvázi idegen lánynak nem illik szerelmet vallani, mert csak megijeszted.
2012. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad, gyakorlatilag tilos. Sokkot kap és elmenekül. Szerintem még az első hónapban is. (How I met your mother, 1. évad, első rész, tökéletesen mutatja a reakciót)
2012. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első randin szerelmet mondani?ez felér egy halálos ítélettel...
2012. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:

Nem!

Ezzel egyrészt nagyon sok lányt elijesztesz, másrészt meg gyerekesnek fogsz tűnni és túl kezdőnek.

És ha a csaj szemét akkor ki fog használni.

de inkább ijesztő lesz számára és otthagy.


Az a csaj aki nem hagyna ott, az szintén szerelmes beléd...de erre az esélyed halvány...

2012. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amíg nem tanulod meg, hogy mit jelent az a szó, hogy "szeretlek", addig ne mondogasd feleslegesen!

Az, hogy tetszik neked a lány, mert pl. szép a mosolya, jó alakja van, kellemes a hangja, jó az illata és tetszik az, hogy jó a humora, még nem azt jelenti, hogy szereted és szerelmet kell neki vallanod. Ahhoz rendesen meg kell ismerni a másikat, szóval várj még vele egy darabig. ;)

Ha nekem azt mondaná egy pasi az első randin, vagy akár a kapcsolatunk első hónapja alatt (bár ez attól is függ, hogy mennyi időt töltünk együtt és mennyire ismertük már meg egymást), tuti, hogy nem tudnám komolyan venni.

22/L

2012. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!