Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt csak én tapasztalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogul kérdése:

Ezt csak én tapasztalom?

Figyelt kérdés

minden fiu vagy fiatalabb vagy idősebb mint én.

nem ismerek korombeli sráccoat :S


2012. jún. 6. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem így akartad megfogalmazni.

Hanem hogy olyan srácokat nem ismersz akik tetszenének és veled egykorúak.

Amúgy ha szerelmes vagy mindegy hány éves az illető...

Nekem is a barátom majd 1 évvel fiatalabb nálam, de amikor vele vagyok nekem ez fel sem tűnik...

2012. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szerelemről van szó mert én is szerelmes vagyok csa nálam a fiu az idősebb 4 évvel :S de nem is kell h tetszenek csak egyszerűen nem láto sehol velem egykorúakat.
2012. jún. 6. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskola? meg utcán biztos csak nem tudod hogy veled egyidős ;)
2012. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
iskolában igen de ott nagyon elmebetegek utcán pedig nem látni :O
2012. jún. 6. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
nem számít az a 4év bizonyos küörülmények között pl ha te min 17-18 vagy ha az alatt vagy sokat számít mert vele egykorút kereshet ,de ha vagy 17-18 éves akkor sztem sok esélyed van ha te is bejössz neki
2012. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!