Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy lányt, ha valószínűleg másba szerelmes?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, hogy pl. menj oda és mond meg neki, hogy mit érzel iránta, vagy hasonlóktól mentesüljek :P

2012. jún. 6. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy.
2012. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
ha valóban szerelmes másba, akkor nincs rá mód.
2012. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy drága BMW-t.
2012. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Tapasztalatból mondom hogy ez mér ESÉLYTELEN.
2012. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy esélytelen! Mert attól még, hogy úgy tudod, nem biztos, hogy annyira szerelmes belé. Amúgy hány éves vagy? Szerintem egy próbát megér..legalább megpróbáltad, és nem lesz bűntudatod, hogy nem tettél érte...Jobb tisztázni..és akkor legalább tudod az állást. És ha megtudja, hogy tetszik neked? Akkor mi van? Semmi...A válasz csak így derül ki!

20L

2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két módon is megteheted: sehogy és dehogy.


Esetleg ha milliárdos vagy..

2012. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. köszönöm a gyors választ

2. nem biztos h másba szerelmes, de nem merem, mert félek h ha nemet mond (és arra 80%-k van, mert saját elmondásom szerint nem vagyok vmi szép) és akkor égek az egész suli előtt... bár 2 hét múlva ballagok :)

3. 15 éves fiú vagyok


további válaszokat várom ;)

2012. jún. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!