Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ilyet miért csináltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyet miért csináltok, van rá esély h összejöjjünk? PLS HELP

Figyelt kérdés
9. es vagyok és szerelmes vagyok az osztályomba járó legjobb barátomba. csak ő olyan furán viselkedik. mindig odajön hozzám, leül mellém, ha rossz kedvem van felvidít. minden nap együtt kajálunk, az órák közti szünetek 90%-át együtt töltjük, épp csak a wcre nem kísérjük ki egymást. hétköznap, ha nincs otthon az anyja akk felhív magához ott is nagyon jól elvunk. DE! nekem azt mondja h az egyik osztálytársunk (legyen a neve Lili) Lili tetszik neki. de Lilinek ő nem kell. tegnap du 4ig bent kellett maradnunk a suliban a teremben (kettesben, nem részletezem miért) de mivel volt mit csinálnunk nem tudtunk beszélgetni. mikor végre elmehettünk akkor mondta h kísérjem már el az edzésére. elkísértem, és közben beszélgettünk, teljesen semleges dolgokról, egyszer csak(mivel korábban beszéltem neki egy lehetséges kapcsolatról ami aztán nem jött össze de ő most még ezt nem tudta) megkérdezte h: és mi van azzal a fiúval akit mondtál h lehet h összejöttök? és mondtam neki h nem jöttünk össze, és egyből kérdezte h miért nem. erre eszembe jutott a tortúra amit átéltünk azzal a sráccal, és elszóltam magam, hogy nincs ebben a városban egy normális fiú se! és erre mondja h de hát ő az, meg h miért nem járok vkivel az oszt. ból és felsorolta az osztályunkból a fiúkat, de persze magát kihagyta. na mindegy mire mondhattam volna vmit megérkeztünk és el kellett búcsúznunk mert már így is késésben volt. aztán meg másik nap is felhívott magához ahogy szokott és neteztünk és mondta h játszunk felelsz v merszet. mondtam h akk merek. és mondta h akk le merem venni a pólóm?, hát mondtam nem, még ment egy darabig így miközben ha kötélnek állok akk már jóformán meztelen lettem volna. nah ezek után sztetek mit érez írántam?
2010. dec. 1. 16:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
meg h már egy csomóan kérdik h nem járunk-e.
2010. dec. 1. 16:41
 2/12 A kérdező kommentje:
mert éppen csak nem fogjuk egymás kezét meg nem csókolózunk. teljesen oan minden mintha járnánk csak testi dolgok hiányoznak
2010. dec. 1. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem küldözgeti ez a srác a jeleket, csak nem mert lépni, menj bele a "játékába" és flörtölj vele, ha tetszik.
2010. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem le akar fektetni. Ha ilyet kér hogy vedd le a pólódat csak az lehet háttérben. Jobb ha nem kerülgeted a forró kását.

Kérdez meg tőle hogy mégis mit akar tőled?

2010. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem gondolom h csak le akarna fektetni elvégre csak 15 évesek vunk és még azért a normálisabb fajtából. nem iszunk nem cigizünk, nem kefélünk orrba-szájba. tehát még nem csinálta egyikőnk sem
2010. dec. 1. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Az hogy még nem csinálta, már azt jelenti hogy nem is akarja? Pont ellenkezőleg. 15 évesen már nagyban működnek a hormonok (legalábbis kéne nekik) Azt nem értem miért probléma ha 15 évesen már bekerül az ember életébe a nemiség. Én is akkor vesztettem le, és ember lett belőlem...
2010. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki :)


15.l

2010. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem is tetszel neki, kár, hogy nekem nincs egy ilyen lány barátom se :)

15/F

2010. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, illetve kár hogy nincs ilyen "barátom", ez szerintem több :)
2010. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de akk most mit csináljak? mondjak neki vmit v ne? hogy viselkedjek?
2010. dec. 1. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!