Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs a vékony, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a vékony, alacsony, cuki lányok közt értelmes nem beképzelt is?

Figyelt kérdés

Miért csak a csúnya, kövér lányok kedvesek?


Pedig én a vékony, alacsonyakhoz vonzódom sajnos.


Már belefáradtam, hogy akármelyiknél kezdeményezek, mind olya flegma vagy undok, beképzelt és azt hiszi övé a világ csak mert alacsony, vékony, arcra is szép és mindenki őt akarja.


Nálam nem sokat ér, mert a jellem is számít.


De mégis azt látom a csúnyábbak közt több a normális, rendes lány jellemre.


Elég szomorú, mert akkor erőszakoljam magamat egy kövért lányra, akit nem kívánok szexuálisan?


Nem tetszeik ez az egész nekem.


Miért nincsenek normális lányok a vékony, alacsonyak közt is?



2012. ápr. 22. 18:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert túl sokat diétáznak....
2012. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Te ugyanaz a 165 centis srác vagy aki állandóan ilyen "alacsony, cuki, vékony" lányos kérdésekkel spameli az oldalt?


Vannak minden kategóriában normális lányok. Hidd el nem egy beképzelt, primitív kövér lánnyal találkoztam már. Sok előnyösebb külsejű lány el van szállva magától, mert sok figyelmet és dícséretet kap, de attól még vannak köztük is rendesek, kedvesek, értelmesek.

2012. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Sok olyan vékony aranyos helyes lány van akik értelmesek, nem beképzeltek és elég szép elképzelt jövőjük van ugyan akkor szeretnek bulizni is ez tény de nem fekszenek le akárkivel meg nem isszák magukat halál részegre jól szórakoznak és ennyi. Nekem van ilyen barátnőm az iskolájába ő volt az egyik nagy menő de ugyan akkor értelmes volt és nem élt álomvilágban csak úgy tett mintha buta lenne pontosan azért hogy a sok értelmetlen idegesítő arc ne szálljon rá. Én meg nem vagyok egy menőcsávó ugyan akkor brutális a tekintetem meg sokan tömeggyilkosnak néznek mert testesebb vagyok meg azért nem kevés súlyokat emelek meg, de ugyan akkor békés vagyok és nem az a tömegmészárló. Talán ezért is illünk össze mert nem vagyunk bunkó agresszív.
2012. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Miért nincsenek normális helyes izmos magas pasik??? Most akkor erőszakoljam meg magam és elégedjek meg egy kis alacsony kockával aki legalább belsőre aranyos???? -.-"
2012. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen, hogy teljesen általánosítasz, hogy az ilyen meg olyan lányok olyanok.

1. A kövér szót eleve nem pozitív használni. Mondd inkább helyette, hogy molett, teltebb.

2. Mit értesz csúnyább alatt. Aki neked az, másnak valószínű hogy nem.

3. Szállj már le erről a magasságos témáról. Ha tényleg érdekelsz valakit, akkor nem fogja érdekelni, hogy 5 centivel esetleg alacsonyabb vagy. (családi példák alapján merem ezt írni)


És csak hogy tudd, nem csak a teltebb lányok a normálisak, hanem az átlagos testalkattal rendelkezők is.

2012. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mégi minden lány magas fiút akar, már itt is ezt olvasom mindenhol!
2012. ápr. 22. 18:31
 7/25 anonim ***** válasza:
akkor szerintem a családom nőtagjaival egy külön bolygóról jöttünk....
2012. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,a nők magas férfiakra vágynak és nem alacsony pattanásokra, akik szüzen tesznek fel idióta kérdéseket. Remélem magadra ismertél!


Képzeld, az én ideálom a magas, sportos nő. Párszor már nyakig szerelmes voltam. Találd ki hány ideálom volt. Egy se!

2012. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
mellesleg te (kedves kérdező) ha mész az utcán vagy egy buliba meglátsz egy lányt akkor mielőtt bármilyen pozitív vagy negatív benyomásod lenne róla előhúzod a centit a zsebedből és megméred vagy mi??? ez inkább probléma lenne nekem mint az h alacsony vagy...
2012. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Van.

Ne általánosíts.

Amúgy már írtál ki egy ilyen kérdést.

2012. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!