Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írnátok először internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnátok először internetes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Például myvip randin kiadja a program, hogy mindketten szimpatikusnak tartjátok a másikat. Mit írnátok neki az első emailbe??
2009. júl. 3. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
attol függ kinek?
2009. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jah, bocs, ezt nem írtam le...

Az érdekel, hogy lányoknak mit írnátok.:)

2009. júl. 3. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Myviprandi??? Miért nem kávézórandi?
2009. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha még egyáltalán nem ismered,(gondolom igy vagy!) akkor ird meg neki, hogy megismernéd szivessen, és ha ezt őis igy gondolja, vegyen fel msn-re, vagy irjon üzit!!! Ez nekem már többször bejött!!!
2009. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. júl. 3. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom a neten ismerkedést balekságnak, de Magyarországon nagyon nincs kultúrája.


A myvip randin túlzás nélkül több, mint ezer-ezerikszszáz 18-24 év közötti nő adatlapját átnéztem és mindegyik olyan szinten semmitmondó, pocsék volt, hogy úgy éreztem magam, mint egy hentesüzletben, ahol az alapján kell döntenem, hogy kinek van dughatóbb kinézete, mivel leírás - ha egyátalán van - akkor pocsék és semmitmondó (elnézést, sokat elmond a gazdája szürkeállományának hiányáról).

Hát menjetek már..


Lehet sokatmondó, szellemes, ötletes profilokat is írni és talán más oldalakon nagyságrendekkel magasabb az átlagintelligencia, de nem próbálkoztam még.


Hogy mit írnék az első mailbe? Véleményt a profiljáról és szellemesen hozzákapcsolnék egy témát.

2009. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A myvip-randit csak 1 példának hoztam föl. Mondhattam volna az iwiw Csajok és Pasik-at is, vagy a hotdog ismerkedőt...nem ez volt a lényeg
2009. júl. 3. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg hogy akar-e veled beszélni és utána msn ott legalább egy időbe tudtok beszélni nemkell a mailt lesni...Énis ígyjöttem össze mostani barátnőmmel szerintem nincs ebbe semmi ezvolt idáig legokosabb döntésem már mindjárt 1éve leszünk együtt ha nincs a myvip szerintem soha nemismerem meg pedig majdnemhogy a szomszéd faluban lakik :)
2009. júl. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!