Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek a közelébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek a közelébe?

Figyelt kérdés
Kreszre jár egy srác. De eléggé visszahúzódónak tűnik. Először jóformán csak ilyen hello sziát bírtam ki"harcolni" tegnap beszéltünk egy párszót. /kb. olyan kétmondatot/ De igazából nem nagyon akarom ráerőltetni magamat. De nem igazán tudom, hogy mi legyen következő lépésként. /eddig jóformán tényleg az volt, hogy ülünk egymás mellett egyszer mondott valamit én reagáltam utána forditva ez így egyszer/
2012. jún. 13. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát sokkal többet nem tudsz tenni, csak mondasz valamit, kezdeményezve beszélgetést, remélve hogy reagál rá olyat amire te is tudsz és kialakulhat párbeszéd. De ha visszahúzódó, lehet csak olyat fog válaszolni hogy igen, vagy aha, vagy nem. Lehet nem lesz könnyű dolgod, de ha nem adod fel, jó is lehet belőle.
2012. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van :) ha ennyire visszahúzódó, neked pedig bejön, akkor muszáj neked kezdeményezned, mert ő nem valószínüleg nem fog. A legrosszabb az lehet, hogy nem csinálsz semmit :)
2012. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!