Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek egy olyan lány közelébe, akinek van barátja? (Részletek lentebb! )

Figyelt kérdés
Most kezdtem új iskolát, és ezzel együtt megismertem egy lányt, aki nagyon tetszik nekem, csak sajnos egyel több barátja van, mint szeretném. Hogy kerülhetnék mégis közelebb hozzá anélkül, hogy szemmel láthatóan nyomulnék rá (amely elég kellemetlen lenne). Szóval ilyen kis "aljas" ötletek, praktikák, trükkök, technikák, stratégiák... érdekelnének.
2009. okt. 4. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beszélgess vele sokat, elvégre új iskola, mindenki társaságot keres. Legyél mindig a jobb keze, ha látod hogy igényt tart a társaságodra, légy a "lelki társa" ha úgylátod menne, aztán abból bármi kialakulhat, de amíg barátja van, szerintem semmiképpen ne nyomulj ennél komolyabban, mert nem szép dolog kitúrni valakit.
2009. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már bocs,de jó nagy paraszt lehetsz, ha el akarsz csábítani egy olyan lányt, akiről nagyon jól tudod, hogy foglalt. Mit szólnál, ha a te barátnődnek udvarolna egy szépfiú? Örülnél, mi? Remélem, a lánynak lesz annyi esze, hogy nem kezd veled!
2009. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem egy szép dolog tőled, hogy finoman fejezzem ki magamat. szerintem te is baromi dühös lennél, ha valaki ilyen aljasan csábítaná el tőled a barátnődet. keress olyat, aki nem foglalt. amúgy én is remélem, hogy a lánynak lesz esze.
2009. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21:14

te jó nagy paraszt lehetsz

ha olyan jó a kapcsolatuk és erős akkor nem hagyják, hogy közéjük álljon, ha meg igen akkor jobb, ha most vége...

2009. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
@21:12: "legyél a jobb keze", vagy a bal, ha azzal szereti csinálni...:D
2009. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát én a helyedbe nemtennék semmit mert még begurul a pasija és kissé "rendbeszed" tégedxD

Viccen kívül is aztmondom hogy ne tegyél semmit.Bár hatudod hogy a csaj nem boldog a kapcsolatban akkor "kimentheted".Vagy várd meg amíg szakitanak.

2009. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog szétszakítani egy párkapcsolatot kisapám!

Hagyd békén azt a csajt és ne nyomulj rá!

Jegyezd meg, Te is azt kapod vissza amit adsz! Csak egy ítélet van, az pedig mindent lát úgyhogy csak becsuletesen...

2009. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem úgy elver a pasija, mint egy lovat.
2009. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!