Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hozzámennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hozzámennétek ilyen pasihoz feleségül? 26 éves, magas jó testalkatú, jóképűnek mondott, de évek óta van prosztatagyulladása, és kevés a spermaszáma, így lehet hogy természetes úton nem lehetne gyereke. Őszintén válaszolj.

Figyelt kérdés

#járni #hozámennél
2012. jún. 13. 16:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
60%
Kisebb az esélye de lehet.
2012. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
92%
Ha szeretném,akkor igen.
2012. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
92%

nem a prosztatagyulladástól függ,hogy igen vagy sem


ha szeretem,akkor ez nem lenne akadály

(unokaöcséim ikrek,az apjuk is ezzel szenved,mégis minden beavatkozás nélkül lettek ikrek,pedig azt mondták neki,hogy egy gyerekhez is segitség kell majd)

2012. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeretem, igen.
2012. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretitek egymast,akkor nem is lehet kerdes.Ismerek olyan parokat,ahol nem lehetett gyerek,de meg tudtak es akartak maradni a masik mellett.Ugyanakkor a prosztatagyulladasra is van megoldas.Most igy hirtelen ajanlhatom a masszazst meg a voros afonya teajat. A masszazshoz nem kell szakember sem,ha kenyelmetlennek talalna.Nekem nincsenek ilyen jellegu bajaim,de azert beszereztem egy prosztatamasszirozot - mellesleg szexualis segedeszkozkent is kivalo,mindamellett,hogy a prosztata bajaira lett kifejlesztve.Keress ra a neten, "aneros" cimszo alatt.Sok sikert!
2012. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
86%
Ha kölcsönös a szerelem, nem kérdés! Ezek szerint lehet gyereke, csak nem természetes úton. Ennyit simán bevállalnék azért, akit szeretek. Sőt, annyira szerettem vkt, hogy az sem érdekelt, hogy ő steril, tehát egyáltalán nem lehet gyereke, mert 0 a spermaszáma. Pedig én mindennél jobban szeretnék babát, de őt még annál is jobban. Slusszpoén: ő dobott engem...
2012. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
86%
Én sem ez alapján döntenék, ha minden más rendben köztünk, akkor nem gond.
2012. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
22%
ha gazdag a pasi, akkor simán hozzámennének!
2012. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm szépen a bátorító válaszát.

egyelőre azon vagyok hogy elmúljon, és majd utána házasodni.

Bár felettem is telik az idő...:(

2012. jún. 13. 20:24
 10/50 anonim ***** válasza:
88%
Pedig mennyivel könnyebb úgy a védekezés. :)
2012. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!