Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hozzámennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hozzámennétek ilyen pasihoz feleségül? 26 éves, magas jó testalkatú, jóképűnek mondott, de évek óta van prosztatagyulladása, és kevés a spermaszáma, így lehet hogy természetes úton nem lehetne gyereke. Őszintén válaszolj.

Figyelt kérdés

#járni #hozámennél
2012. jún. 13. 16:08
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

#30 vagyok

Mármint az exemhez sose mennék hozzá, de ha úgy adódna, hogy olyan fiúval hoz össze az élet, akinek nem lehet, engem nem zavarna. De ha esetleg van rá 10% esélye talán adhatnánk egy esélyt a lombiknak. Habár, nem is tudom. Tényleg nem ezen múlik!!! Nem vagyok már kislány!

2012. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. 26L
2012. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDEN KEDVES HÖLGY HOZZÁSZÓLÓNAK A VÁLASZÁT SOKAT SEGÍTETTETEK, AZ ÖNBIZALMAMON, ÉS AZ EDDIGI FÉLELEMEM MOST SZERTEFOSZLOTTAK HÁLA NEKTEK.

TUDOM AZT IS HOGY A PROSZTATAGYULLADÁSOM, LELKI TRAUMÁBÓL, VAN AMI A GYEREKKOROMRA VEZETHETŐ VISSZA, UGYANIS ONNAN KEZDVE FÉLTEM A NŐSÜLÉSTŐL, ATTÓL HOGY NEM LEHET BIZTOS GYEREKEM STB. EZ VALAHOGY TUDAT ALATT.

DE MOST MEGNYUGODTAM ÉS EZT HÁLÁSAN KÖSZÖNÖK MINDEN KEDVES HOZZÁSZÓLÓNAK. KÖSZÖNÖM!!!

2012. nov. 11. 14:24
 34/50 anonim ***** válasza:

persze, ha elfogadja hogy nekem sem lehet gyerekem

de azért még reménykedem

2012. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
A mai lányok úgysem akarnak szülni, v "meg akarják valósítani magukat", v csak ki akarják tartatni magukat és nem csinálni semmit. Tehát nem zavarná a legtöbb lányt.
2012. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,mert nem akarok gyereket.
2012. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretnék, akkor igen.
2012. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

ja, ha Ő a nagy Ő akkor igen.

Gyerek nélkül is lehet élni, főleg hogy csomó teherbeesési műtét van+ örökbeadás.

Ha nem, akkor nem.

2013. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 ivilicious ***** válasza:

ha szeretem igen, és valahogy összehoznánk..csak összejönne előbb utóbb valami mesterséges módon...vagy mikor épp nem számítunk rá, hány,de hány olyan embert ismerek,akinek azt mnodták nem lehet gyereke,és mégis!

én barátomnak is aztmnodták 10 éve,h elvileg nem nagyon lehet gyereke ha így folytatja (sajnos beszippantotta a drogok világa...) ,ja,meg azt is,hogy van 3 hónapja és meghal...ez volt 10 éve. szóval remélem,ha nekünk is oda kerül a sor, össze jön.

2013. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Egy betegségről nem tehet senki, ha valóban értékes személyiséged van biztosan megtalálod majd a párodat! :) 19/L
2013. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!