Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hozzámennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hozzámennétek ilyen pasihoz feleségül? 26 éves, magas jó testalkatú, jóképűnek mondott, de évek óta van prosztatagyulladása, és kevés a spermaszáma, így lehet hogy természetes úton nem lehetne gyereke. Őszintén válaszolj.

Figyelt kérdés

#járni #hozámennél
2012. jún. 13. 16:08
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

Én 100%, hogy hozzá mennék.


Ha annyira azon aggódsz, hogy eltelik az idő a fejed felett, akkor (ha tényleg tiszta szívből szereted és ő is Téged) NYOMÁS és menj hozzá férjhez, aztán minél hamarabb kezdjétek el a baba projectet:)


HAJRÁ! MINDENT BELE!

2012. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem azért házasodok, hogy gyerekem legyen, hanem szerelemből! És ha szerelmesek vagyunk, nekem mind1 h természetes baba v lombikbébi, még az örökbe fogadásba is belemegyek! Ugyan már! :) E miatt ne aggódj! Akinek meg nem vagy úgy jó, ahogy vagy, nem szeret Téged mint embert, mint férfit, akkor az nem is érdemli meg, hogy a feleséged legyen!

18/L

2012. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim válasza:
74%
Nem (mert nem akarok hátasodni)
2012. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
73%
Álmaim pasija vagy! Nem akarok gyereket, és minden álmom egy olyan pasi, akinek nem is lehet, ó bárcsak találnék ilyet :( de sosem fogok
2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
0%
nem mennék én gyereket akarok loser
2012. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Utolsó úgy írod a looser-t mint ha ő tehetne arról,hogy nem lehet!Marha jófej vagy!
2012. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
én egyenlőre úgy vagyok vele, hogy nem akarok gyermeket, és ha szeretnék valakit, és meg is változna a véleményem, örökbe is fogadhatunk... na mind1 ha szeretném, és mivel nem vagyok egy olyan nő akinek minden vágya sok szép pici kihordása, ezért ez nem jelentene problémát. csak ilyet kell találnod.
2012. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Óó, gyerek...nekem már az nagy örömet jelentene, ha 24 évesen végre csókolózhatnék és dughatnék egy lánnyal, és az se érdekelne, ha egy szétfertőzött, kiélt ribi.
2012. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Az azért elég sz*r lehet ha vkinek nem lehet gyereke és elég trágya nő lehet az aki ez miatt elhagyja. Rem. nem ok nélkül szereted a lányt, tehát megérdemli a szereted akkor sztem hozzád fog menni. :)
2012. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
Igen. Úgysem akarok nagyon gyereket, csak ha a párom nagyon nagyon akarná.
2012. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!