Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hozzámennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hozzámennétek ilyen pasihoz feleségül? 26 éves, magas jó testalkatú, jóképűnek mondott, de évek óta van prosztatagyulladása, és kevés a spermaszáma, így lehet hogy természetes úton nem lehetne gyereke. Őszintén válaszolj.

Figyelt kérdés

#járni #hozámennél
2012. jún. 13. 16:08
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretem akkor igen, ha annyira nem akkor nem tudnék, mert minden álmom egy saját kislány. Esetleg ha mégis hozzámennék, akkor örökbe fogadnék egy gyereket vagy megpróbálnák mindent.
2012. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
61%

jaj, nekem is jött ilyen szöveggel srác...

merevedési gondjai voltak, olyan félig merev volt csak végig a farka meg folyamatosan ömlött belőle az előnedv és nem a hasához simult hanem lógott neki lefelé

ha ilyen problémád is van hozzá, biztos nem kellenél

ha meg nincs, miért nem kezelteted ki azt a prsoztatagyulladást?

ez olyan mintha egy csaj gombás lenne de nem menne el dokihoz mert: á, majd valaki biztos úgyis elfogad!

2012. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Persze, nem kizáró ok. Főleg, hogy nem szeretem a gyerekeket.
2012. szept. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Háááát... ha már együtt vagyunk egy ideje, és nagy a szerelem, és akkor derül ki a betegség, akkor igen, természetesen. De ha valaki ezzel kezdi az ismerkedést, akkor valszeg nem is lenne második randi.

Ne haragudj, de nagyon nem bírom, amikor valaki az első találkozáskor, még az ismerkedési szakaszban rámzúdítja az összes kisebbségi komplexusát, gondját, baját. Ahelyett, hogy hagyná, hogy megismerjem. Őt, és nem a prosztatagyulladását vagy a különböző perverzióit. Ebben volt egynéhány rossz tapasztalatom, volt olyan srác, aki az első randin azzal jött, hogy ne is találkozzunk másodszor, ha nem vagyok hajlandó bevállalni, hogy ő végignézi, ahogy engem vadidegen pasik megdugnak. Nyilván nem ugyanaz a kategória a kettő, de a problémafelvezetés hasonló.


24/N

2012. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Barátomnak is volt valami gondja a prosztatájával, amit műtöttek és azt mondta, neki akkor nem állt rendesen a farka sosem, csak így félig meddig.


Az, hogy nehezen lehet gyerek, az nem zavarna pillanatnyilag, mivel nekem se feltétlenül lehet egykönnyen gyerekem, de az, hogy nem áll rendesen a farka, az biztos.


21L

2012. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Inkább legyen kevés a spermaszáma,mint hogy ne is akarjon gyereket. Szóval ha szeretem igen.
2012. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
nem. Mivel férjhez menni sem szeretnék. De a fent leírtak nem kizáró okok, hogy ne járjak valakivel, nekem még gyerek sem kell.
2012. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Ha szeretjük egymást, akkor mindenképp. Nagyon szeretnék gyereket, de azt úgyis megoldanánk valahogy. A legfontosabb, hogy a párom olyan legyen, akivel le akarom élni az életem.
2012. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Az exemnek se lehetett, pedig több mint egy évtizedik voltunk együtt. Én hozzámennék. Most is van egy srác aki tetszik, csak valahogy kétféleként viselkedik velem (mintha akarna is, szavakkal pedig mintha nem). Fura! Jó ideje azt hiszem bejövök neki, de mégis valahogy a szavával nem ezt sugallja.

Ha pl. neki lenne ilyen baja és csak ezért nem akarna velem kezdeni, nagyon sajnálnám, hogy nem akar megismerni, mert nekem ezen aztán igazán nem múlna, hogy hozzámegyek-e vagy sem. Igazán bánhatná, hogy csak ezért nem akart megismerni. :((((((

2012. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!