Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit jelenthet a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelenthet a fiú részéről?

Figyelt kérdés

2 napos osztálykiránduláson voltunk. Mindkét nap szinte folyamatosan együtt voltunk az egyik sráccal. 16 évesek vagyunk. Egyik este üvegeztünk és megkérdezték hogy ki az az 5 lány aki tetszik neki: 1 aki mindenkinek bejön, az én nevem és másik 3 random. Aztán utána is sokat voltunk együtt, este megöleltük egymást. Másnap lementünk a Balcsira ott az egyik haverja hívta focizni ide inkább jött velem, a kompon rajta aludtam és nem zavarta, általában próbált mellém ülni, kereste a társaságomat.

Hazafelé a buszon fogtuk egymás kezét és nagyon boldog voltam. (Tudom ezek gyerekes dolgok de én maradi ember vagyok:D) Még a balcsinál az egyik osztálytársunk kérdezte hogy miért nem jövünk össze, mi csak mosolyogtunk.

Ami furcsa volt hogy nem köszönt el.

Suliban többször is kértem hogy beszéljük meg a dolgokat, de azt mondta mindig hogy jó, majd. Egy másik o.társam is kérdezte tőle hogy össze fogtok jönni? erre zavarba jött és ennyit mondott: nem tudom, nem tudom, fogalmam sincs.

De beszélni nem lehet vele, alig néz rám, oda se jön. Van másik tagozatról egy (amolyan) legjobb barátja és minden szünetet vele tölt.


Több minden is megfordult már a fejemben hogy miért csinálhatja ezt. Talán az, hogy fél egy kapcsolattól, mert igazság szerint még gyerek..persze én is az vagyok, csak ő még komolytalan ilyen téren(ami normális hisz később érnek, tudom)

Úgy is le lehetne zárni hogy odajön és annyit mond: ne haragudj de erre nem állok készen

vagy valami...


Nektek erről mi a véleményetek?A válaszokat előre köszönöm és bocsánat hogy ilyen hosszú lett


2012. jún. 13. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj,hogy hosszu lett viszont nem olvastam el.
2012. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt a haverját akiről írtál, ő tudna neked segíteni szerintem.
2012. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De attól tartok hogy visszamondja, amit nem szeretnék, és már így is elég hülyén érzem magam.
2012. jún. 13. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen egy fosós, ennyi... Nem mer lépni tovább, ha össze is jöttök akkor utána majd nem mer megcsókolni. Ha ezen is nagnehezen túllesztek utána meg majd nem mer megfektetni...


Bocs ha durva voltam, de 5 kor lejár a műszaki ügyelet és húzok haza a melóból. Lassan már leépülök, szétunom az agyam..

2012. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, semmi baj:D hát....mééég ahhoz fiatal vagyok hogy megfektessen, deee igen végül is nekem is ilyenek jutottak eszembe
2012. jún. 13. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak félős
2012. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na hát akkor? Nem is kellünk mi ide... Küld el a fenébe melegebb éghajlatra, mert csak a baj lenne vele. Egy komolyabb baráti társaságban már neked is ciki lenne késöbb vele megjelenni, hogy ilyen zárkózott,szótlan,félénk. Csak a baj lenne az egészből, az ilyen fiuk lányok nélkül is jóle elvannak otthon a bélyeggyűjteményükkel...
2012. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De csak előttem van zavarban...nem egy bezárkózott fiú.
2012. jún. 13. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!