Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szóltok a mai cicamica...

Mit szóltok a mai cicamica tini lányokhoz?

Figyelt kérdés
Már szülő vagyok, csak érdekel a véleménye az embereknek.
2010. okt. 15. 21:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%

Borzalmas :(

Én is szülő vagyok, igaz a lányom még csak 1 éves, de nem örülnék, ha úgy nézne ki, úgy írna vagy beszélne, mint ami most "trendi".

Elszomorító, de valójában az emberek a nevelés hatására változnak.

2010. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%
erre a mindenképpen plázap*csának, emónak, vagy rockernek kell lennünk dologra gondolsz? Remélem az én gyerekem nem ilyen lesz...
2010. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
62%
25 éves vagyok szeretem a divatot de némelyik tulzásba esik úgy néz ki mint egy velem egykorú félre értés ne essék nem vagyok irigy csak nekem az az elvem hogy egy felnött legyen felnött egy gyerek meg gyerek az édes kevés az élethez hogy szanaszét mázoljuk magunkat meg anyuci meg veszi a legjobb rucikat de agyilag meg zokni !némelyikröl nem is beszélve hogy izléstelenül öltözik és némelyik azt se tudja a mellét tegye ki a felsőböl vagy a fenekét a nadrágból ezzel nem akarok senkit megsérteni ez egy vélemény
2010. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a válaszokat, ezekre gondolok!Hát én el vagyok ájulva tőlük.Nekem is 14 hónapos a kislányom ,de ki tudja mi lesz 15 év múlva a menő.Ha ez most így megy , mi lesz később?
2010. okt. 15. 22:06
 5/42 anonim ***** válasza:
64%
nekem nincs lányom van egy 5éves fiam meg most vagyok a 4hónapban de amikor péntek estenként sétálunk a férjemmel kiráz a hideg mikor latok 13-14 evéseket úgy öltöznek mint... inkab nem mondom-ki de úgy gondolom hogy a szülő a hibás mert megengedi ...nem mondom én is szeretem a divatot de ez mar túlság amit esténket lehet látni...
2010. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%

Én 13,5 éves vagyok, 7. osztályos átlagos lány. Nekem is vannak - sajnos egyre többen - olyan osztálytársaim, illetve évfolyamtársaim, akiknek mindennél fontosabb a pasizás, a nemtanulás, a menőzés. Én hála Istennek nem tartozok közéjük, nagyon szeretek tanulni, bár nem vagyok kitűnű (4.8-as átlagom van). Imádok olvasni, és ha hazamegyek, nem vágom be magam után az ajtót - mint ahogy sok osztálytársam teszi - hanem inkább anyukámmal (a szüleim elváltak, és anyuval élek) és a nagyszüleimmel beszélgetek, vagy felporszívózok.

Nekik ez "ciki". De nem érdekel. Ők csak azzal foglalkozznak, hogy milyen a külsejük (bár én sem hanyagolom el magamat), és hogy milyen hülyének mondják el a tanárokat, és a szüleiket (akiknek - mellesleg - mindent köszönhetnek).

A másik, hogy állandóan én vagyok a "stéber", a hülye, az "anyuci pici lánya", stb. hasonló jelzők...


Azért remélem, hogy többségben vannak azok, akiknek 13-14 éves korukban nem a pasizáson, a menőzésen, és a nemtanuláson jár az esze!

2010. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
51%
22:05ös vagyok igen én is úgy gondolom hogy a szülökben van a hiba ha megnézitek inkább a jó modú családból származó lánykák ilyenek meg kapnak mindent és már kínjukba nem tudnak mit kezdjenek magukkal kedvenceim az emok brutálisak :)egy átlag 14 15 éves lányt az ilyen csajszik csak fikázzák söt kiközösitik szóba sem állnak velük mivel úgy él ahogy egy 14 15 évesnek kell és úgy viselkedik szomorú :(
2010. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Remélem ilyen gyerekem lesz mint TE :D utolsó!
2010. okt. 15. 22:20
 9/42 A kérdező kommentje:
a hetedikes lányra gondoltam:)
2010. okt. 15. 22:21
 10/42 anonim ***** válasza:
53%
Szörnyen neveletlenek a mai lányok.A fiúk tudnak viselkedni,de a lányok se a villamoson,se a plázában nem tudjnak csak idétlenül vihorásznak.Szerencsére vannak normális lányok is,akik jó nevelést kaptak.
2010. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!