Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mást is ilyen könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mást is ilyen könnyen elcsábítanak a szép lányok? Szerintetek ez a lány mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel csak face-en beszélgettünk még, de már alapból a szex volt a kezdő téma, mivel én most csak szexkapcsolatra vágyom és bár ő eleinte bunkó, elutasító és flegma volt velem, elég hamar megváltozott az irányomba és már kedves meg ha kérek róla képeket, olyanokat mutat, hogy a farkam egyből az égnek áll. Az adatlapj alapján nem tűnik ribizlinek, de a chaten egyértelműen annak adja ki már magát nekem és dugni akar velem majd, illetve folyton csábítgat és hiányol, ha nem vagyok. Nem tudom, hogy vajon ez azért van mert a beszélgetéseink alatt így megkedelt volna vagy csak az egóját növeli, hogy egy újabb fiút izgathat fel. Legutóbb már olyanokat is írt, hogy mi jó pár lennénk, míg azelútt csak a szexről volt szó. Meg azt is furcsáltam, hogy megsértődött, amiért nem írtam rá, mindig sak ő írt ez tény, mert én már jártam meg ribizli lánnyal és azóta távolságtartó vagyok, így nem is keresem, de volt olyan, hogy pár napi g ne voltam fent és mikor felnéztem, ott hagyott nekem üzenetet, hogy már hiányzom neki és mikor leszek már fent.

Az a baj, hogy már egyre jobban kívánom testileg, de az utóbbi időben már nem csak a teste miatt érzek vágyak iránta, hanem szeretném, ha a csajom lenne, de mégis ott van bennem a félsz, hogy ő is csak átvág és csak szórakozik velem, ahogy az ilyen magamutogatós könnyűvérű lányok szokták. Ám ő mégis fura, mert néha úgy mutatja magát, mintha nem is ribi lenne, néha azt érzem, hogy ő valójában egy félénk kislány, aki csak elismerésre és szeretetre vágyik. Például legutóbb is már kitértem arra, hogy már látom külsőre nincs gond vele és biztos jól szórakoznánk az ágyban, de én a jellemére lennék igazán kíváncsi, mert abból még nem igazán sokat mutatott és nem is erőltette meg magát, mintha csak a testével akart volna magának megszerezni, azt hiszi ennyi elég nálam. Ennek hatására elkezdett kérdezgetnik, hogy milyen legyen jellemre, hogy jó legyen nekem. Leírtam pár tulajdonságot, amit nem bírok egy lányban és írta, hogy ő benne ilyenek nincsenek és kedvel engem. Meg olyanokat is írt, hogy akar engem és tudja, hog yén is akarom őt és, hogy lakna velem, meg mindenféle egyéb módon tapad rám. Szinte totál behálózott és emaitt igyekszem elkerülni a facebooko-to fel sem lépek inkább. Szeretném kiheverni, mert én csúnya vagyok és az a poén, hog ymég ő képet nem látott rólam. Szóval max jellemre komálhat, bár nála semmit sem lehet biztosra tudni, eléggé kiszámíthatatlannak tűnik és ravasznak, még mindig nem látom a valódi céljait és az igazi énjét, de annyi biztos, hogy nagyon a kedvemben akar járni és folyton nekem akar megfelelni, azért ahhoz képest,hogy kezdődött az ismerkedésünk, amikor elutasított magától, meg durván beszélt velem, azóta egészen kezes bárány lett.



2012. jún. 17. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Aha.
2012. jún. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet csak face-en beszélgetni? Miért vetted fel face-re ha máshogy nem beszéltél vele előtte? :D
2012. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
engem nem. hogy mit akarhat? igaz, hogy késő vn már meg minden, de szerintem csak be akar etetni
2012. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kiraktam egy kiírást, hogy jelöljetek rossz kislányok, ő meg bejelölt és utána rámírt egyik este, hogy ki vagyok én.

Olyan adatlapom van, amiből nem sok minden derül ki ez tény.

2012. jún. 17. 01:09
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval a léyneg, hogy bevállalós, szexelni akarok lányokat kerestem, azért írtam ki, amit kiírtam. Talán benne volt a szex is,aki akar szexelni vagy ilyesmi, már nem emléksezm pontosan.
2012. jún. 17. 01:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Hellrider, szerintem is csak szórakozik, de eddig egy lánynál sem jutottam ilyen sokáig még el, akik szórakoztak velem. Hamar lekoptak, ő me már több mint két hete írosgat. Ha feljövök egyből ír szinte,ha ő is fent van.
2012. jún. 17. 01:11
 7/13 anonim ***** válasza:
velem hasonló történt nemrég 1-1.5 hete írogattam egy csajjal és tegnap lebukott csak szórakozott
2012. jún. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De gyöxi vagy... szerinted a rüfkék miért ribizliskednek?

Ált. szeretethiányból, az értéktelenség érzése miatt.

Azért vigyázz vele!

2012. jún. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Átbaxás lesz a vége koma, hidd el, majd jól elcsábít aztán jó magasról pofáraejt
2012. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 04:09


Érdekes, lehet szeretethiánya lenne?

2012. jún. 17. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!