Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozós szövegek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós szövegek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vok egy lányba és szeretnék vmi jó csajozós szöveget mondani neki és valószinűleg én is tetszem neki mert amikor meglát mosolyog,húzgálja a szemöldökét,ölelget,puszilgat,mélyen néz a szemembe :D♥ Szerintetek van nála esélyem?? És léccives vmi jó kis csajozós szöveget mondjatok:D Jah és pénteken lesz az évzáró és talizni fogunk szerintetek jó ötlet lesmárolni??

2012. jún. 18. 18:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%

Puszika te kis cukika

Hé a neved Kiki olvadok mint a vaj ki ki.

Mizu vidéki vagy

2012. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Janivok válasza:
31%
Beléd estem mint Hummer a Balatonba?
2012. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Mennyit nyom egy jeges medve?

???

Pont annyit, hogy megtörje a jeget. Szia! Béla vagyok :D

2012. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
az évadzárón vidd fel a szinpadra és a nagy nyílvánosság előtt smárold le és kérdezd meg tőle hogy járna-e veled
2012. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
xD nem ilyenekre gondoltam hanem vmi normálisabra :D nem pont olyanra gondoltam h azonnal leesik neki h szerelmes vok belé hanem majd egy pár csajozós szöveg és uttána elmondom neki :DD
2012. jún. 18. 18:42
 6/27 anonim ***** válasza:
7%
Szúrnám a púzódat.
2012. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
te atyaúristen... szerintem ne mondj semmilyen csajozós szöveget, mert áltlában bénák és rendkívül "eredetiek".
2012. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mond meg anyádéknak olyat alkottak (itt ahány éves) xy év múlva is leesik az ember álla :D
2012. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
xDD ezek jók de nem akarom mindenki előtt lesmárolni meg igazgató annyira utál h ezt megcsinálom biztos ki is rugna xD sztem ha kettesben leszünk meg elhívom sztem valahova pénteken
2012. jún. 18. 18:43
 10/27 A kérdező kommentje:
xDD ez tök jó utolsó :D
2012. jún. 18. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!