Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy én rondának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én rondának tartom magam és még egy lány sem nyomult rám ismerkedési céllal, de mégis szinte mindig van legalább egy lány, aki egyértelműen szemez velem a buszon?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt várod hogy a lányok nyomuljanak rád?? Hát te nem vagy 100-as, ha szemeznek veleda buszon, NEKED kell odamenned hozzájuk.
2012. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

ma 22:51


DE RONDA VAGYOK! Miért szemez velem, egy kettő feltűnően? Talán azért, mert nagyon rondának tart és megakad a szeme rajtam? Én nem értem a lányokat. Én nekem, ha nem tetszik egy lány biztos nem szemeznék vele. De lehet ők máshogy működnek ebben is, nem tudom.

2012. jún. 18. 22:54
 3/20 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a külsőm miatt igyekszem csak ritkán kimenni a házból, ha nem muszáj nemm megyek ki sem, mert olyan rossz érzés, hogy a sok ember látja, hogy nézek kis és biztos gondolják magukban, hogy néz ez ki. Na értitek és folyton ezt érzem.
2012. jún. 18. 22:56
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha ronda vagy, csak úgy nem fognak az égből az öledbe potyogni a lányok.. ha barátnőt szeretnél, legyél tökös, és menjél oda hozzájuk...



most tényleg elfogyott a tesztoszteron a fiúk/férfiak többségéből, hogy mindegyik azt várja, hogy majd a nők mennek oda nyomulni, vagy mi?? Vagy ez a túlzott emancipunci hatása??

nem értem..

2012. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

valószínűleg azt bámulják hogy milyen ronda vagy.

vagy bejössz neki

2012. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon ronda lehetek, sejtettem én, hogy a lányok másképp működenk. Köszönöm! Akkor megnyugodtam. :)
2012. jún. 18. 23:03
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyszerűen zavart, hogy most miért szemez mindig egy-kettő, meg miért fordulnak utána vissza utcán és nem értettem az okát, de már biztos vagyok benne. Egyszerűena lányok megnéznik a ronda fiúkat feltűnőbben is. Na, de így már tiszta sor, kösz szépen a válaszokat!
2012. jún. 18. 23:04
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha egyszer kipróbálnád és odamennél egy lányhoz, menten kiderülne miért szemezett veled. Az önbizalmadon már úgysem ront az elutasítás(ahogy látom), tehát semmit sem veszítesz, viszont nyerhetsz, ha kiderül, hogy tetszel neki.


Egyébként hidd el, hacsak nem vagy valami iszonyatosan torz arcú Quasimodo, az emberek nem bámulnak meg. Szerintem senkit nem érdekel ennyire egy idegen ember. Csak max akkor, ha tényleg olyan, amilyet fentebb írtam.

2012. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

8. egyedi hasonlat :D http://www.youtube.com/watch?v=tEOFQAJAcss

kérdező... találd meg Eszmeraldát

2012. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
amúgy nyolcas tudtad, hogy a Notredámi Toronyőr eredeti drámájában a szőke faszi máglyára veti a cigánylányt, akinek a testét aztán Quasimodo elviszi egy kriptába, és ő is meghal ott O.o
2012. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!