Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lánynak magas fiú kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak magas fiú kell?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy totál esélytelen vagyok alacsony fiúként a nekem tetsző lányoknál. Olyan az alacsony, aranyos fiú alkatom, mint egy átok. Emiatt nem lehet nekem sosem barátnőm? Miért ilyen válogatósak és felszínesek a lányok?


Egyik haverom szerint a PUA segítségével bárkit meg lheet szerezni, még egy törpének is mint én. Hát nem ezt tapasztaltam. Élőben is flemgák, lenézőek, közömbösek velem a lányok, akik tőlem nem magasabbak, azok is. Miért nem lettem 180-190cm magas. A sok mázlista magas srác akárkit megkaphat.



2012. jún. 23. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

:D Én fiúként olyan viccesnek tartom az alacsony embereket. Mintha valami manók vagy koboldok lennének. :D

Engem is csak a magasabb lányok érdekelnek, szóval szerintem kb. a veled egy magasságú lányoknak bejöhetnél (vagy aki kicsit alacsonyabb).

2012. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mi az a PUA?
2012. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem nőhet mindenki magasra, ez adja a különbségeinket.. :)

Én sem vagytok túl magas, de azért kb az átlagmagasságot megközelítem alulról :) És volt már több barátnőm. Nem mindig a magasság a fontos, de neked később lesz barátnőd olyan amilyet akarsz, mert ebben a korban még válogatnak.. :)

2012. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Persze, nyilván jobb, ha a srác magasabb a lánynál, hogy biztonságban érezhesse magát, stb... De az én barátom is alacsonyabb nálam, és mégis szeretem. Nekem nem a magasság számít, hanem, hogy végre találtam valakit, aki elfogad úgy, amilyen vagyok.
2012. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2012. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindenképpen 160-180cm közötti fiú kéne. Én 153cm vagyok..
2012. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
hány éves vagy??
2012. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 13:21


22 és igen, ez a jó ok, hogy lekoptassanak a fiatalabb lányok, hogy én öreg vagyok. -.-"

2012. jún. 24. 13:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek az alacsony férfiak, legfőképp ha hozzábújok akkor a vállára tudjam hajtani a fejem lehajolás nélkül. Azt meg egyenesen röhejesnek tartom, mikor a nő magasabb.
2012. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 16:54


Mi van? o.O


Szerintem az alacsonyabb nem egyenlő az alacsonnyal, de kb. minden lány egyből erre gondol.


Nekem sem kéne magasabb lány, de idegbeteg vagyok, amikor kis 155cm magas lány egy 190cm magas fickóval van együtt, nekünk meg senki sem jut épp amitatt, mert a magasabb lányoknál még annyi esélyünk sincsen, ahogy te is írtad magadból kiindulva.

De lányok, akkor mégis kinél próbálkozzanak az alaccsony srácok, ha még az alacsonyabb lányoknak sem kellenek? Miért kell mindenkinek legalább 175-185cm magas fiú? Ennyire a számok számítanak és a méretek? Gondolom a következő, ha a farok méret nem éri el a 18-20cm-t, akkor dobjátok is a fiúkat. Vicc, ahogy válogattok!

2012. jún. 24. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!