Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nálatok még van igény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok még van igény a romantikára? Szeretitek ha egy fiú udvarol nektek "nem azonnal letámad"?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy mondjuk a pasi elvisz titeket randizni valami kellemes helyre, vagy egy séta kézenfogva egy holdfányes éjszakán, vagy elmenni sátorozni valamerre és együtt nézni a csillagokat.

2012. jún. 24. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretik a csajok romantikus pasikat, hallgass az öregekre
2012. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012 és a romantika 2 különböző dolog sajnos...
2012. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én mindenképpen igénylem azt, h mielőtt összejönnénk, próbálkozzon néhányszor... ha egyetlen egyszer hív el valahova (és nem a pénzről van szó, hanem arról, h AKARJON megismerni) és már ágyba akar cipelni, az nálam nem játszik. igenis szeretem, amikor nem adja fel a pasi és igyekszik meghódítani, hiszen ő a vadász. aki lusta erre, akkor miért kellene? de tényleg semmi nagy dologra nem kell gondolni, egyszerűen csak szeretem, ha éreztetik velem, h én vagyok a kiszemelt és minél többet meg akar tudni rólam és el akar bűvölni.


(persze ez kölcsönös, nyilván igyekszem én is a lehető legfinomabban elcsábítani és elérni azt, h egyre többet akarjon belőlem...)

2012. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél romantikus! Az jó! DE fontos,h lepd meg a lányt,és amikor már kezdi elhinni,h te ilyen romantikus vagy,akkor hirtelen kezdj egy kicsit szemétkedni vele. Ne tudjon hova tenni. Akkor érdekelni fogod!
2012. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha kiismerhetetlen vagy, a jókisfiúk sokszor unalmasak a lányok számára.
2012. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp kell a romantika. Fontos ahhoz, hogy a lány érezze, ez egy komoly kapcsolat. Viszont folyamatosan haladni kell a kapcsolattal: pl. ha 2-3 hónapot kell várni az első csókra, az túl sok.
2012. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem ez az ideális járás:

1. ismerkedés: rengeteg beszélgetés, egymást minnél jobban megismerni, megkeresni a hasonlóságokat. Ilyenkor még nem szeretem, ha ölelkezünk, vagy kézenfogva járunk, hiszen ebből még bármi lehet.

2. összejövés: én ezt kb onnantól számítom, hogy megfogja a kezem társaságban, vagy megcsókol, de természetesen egyénfüggő.

És innentől fogkozatosan inkább az érzelmekre hangolódunk, pl nézzük a csillagos éjszakát meg amit leírtál.

De valakinél azt tapasztaltam, hogy kb nem is érdekelte, hogy ki vagyok belül, alig tudtam vele beszélgetgni, hanem csak átkarolt meg néztünk magunk elé, mint egy idős házaspár, akik már túl sokat mondtak egymásnak... Ja, és persze mindenáron le akart smárolni. Rögtön otthagytam...

2012. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A lánytól is függ :)

én pl. nagyon szeretem a romantikus dolgokat. Szerintem nincs szebb annál, mint egy séta a holdfényes éjszakában. Vagy kiülni hullócsillagokat nézni. Sőt, a túrázást is nagyra tartom, összekovácsolja az embereket :))

2012. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szeretek romantikázni:) az a jó:)
2012. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez vált be eddig, ha váltogattam a jellemem, egyszer kedves voltam, jó beszélgetőpartner, máskor meg kötekedős, pimaszkodó, vitázós, beszólogatós, sértegetős. Persze a csaj majd fenyeget, hogy lelép, de nem kell megijedni, keresni fog majd téged, ha pár nap múlva is, de úgy lesz. Tapasztaltam. ;)


Jelenleg azt hitetettem el vele, hogy nem érdekel engem és megvan őrülve, meg már szomorú és írja, hogy reméli azért nem fogom vele megszakítania a kapcsolatot, nem szeretne elvesztenteni. Idióta, buta, manipulálható lányok, ők hazsnáljákk a testüket a csábításunkra, meghülyítésünkre, de mi használjuk a fejünket, aztán a farkunka! :D

2012. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!