Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok felszedni egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok felszedni egy 10 és 14 év közötti fiút? Hogy hívjam randizni és ha elhívom akkor hova? Mi érdekli öket? Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 22:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ennyi idősen szerettem biciklizni, nyáron az aratást nézni, táborozni
2012. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy....
2012. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Te jóóó ég!!!! Mégis hány éves vagy? Miért kell nektek ennyire rohanni? Korai még a pasizáson törni a kis butuska fejedet!!!!! Egy az egyben átugrod a gyerekkorodat.
2012. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

na annitbszeretnék a válaszolóknak

1. koromat tudod? nem (nem publikus)

2. tudjátok hogy miért kell fiú? nem

3. hát igen veletek ez a baj: imádtok másokat lebeszélni arról hogy barátja legyen mert nektek sincs és másnak se legyen.

enyit akartam

2012. jún. 25. 09:23
 5/24 anonim válasza:
Helló.:) kb 12 lehetsz.:D sztem ne fiúz még ráérsz..:)
2012. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

3/5-ös vagyok. Nem, nem tudjuk a korodat, de aki 10-14 év körüli fiút akar felcsípni, az nyilván nem 20 éves...

32 éves nő vagyok, dolgozom és boldog házasságban élek! És amikor ennyi idős voltam, mint te, meg sem fordult a fejemben, hogy bárkit is felszedjek. Inkább tanultam és játszottam a barátaimmal.

Szóval ne hisztizz! Te tettél fel kérdést, mi erre reagáltunk. Mindenképpen korai!!!!!!

2012. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

már más világ van!

én is sokat vagyok a barátaimmal és sokat is tanulok!

2012. jún. 26. 19:36
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező kussolj neked nem osztottunk lapot. Egy körből kimaradsz :D
2012. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

anyád tudja h a lánya ribanc?:D

sajnos mármás világ van,a szülők képtelenek normálisan fegyelmezni,ezért már ilyenkor nagylánynak érzik magukat a kis szarosok,persze most még csak az,aztán 1 év múlva már többen basztak,mint köszöntek,ezt akarod?gyereket gyerekként?

2012. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
azért vagyok ribanc mert szerelmes vagyok?
2012. jún. 27. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!