Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok felszedni egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok felszedni egy 10 és 14 év közötti fiút? Hogy hívjam randizni és ha elhívom akkor hova? Mi érdekli öket? Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 22:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

ez most komoly?

magyarázd meg neki hogy foglalkozzon kicsit velem is!

kösz!

2012. jún. 28. 20:10
 22/24 anonim ***** válasza:

csak kibújt a szög a zsákból:D

az előbb még azt mondtad h rendes nevelést kapsz,most meg már feléd se néznek?ha hazudsz legalább nézd már meg h mit írtál az előbb.

am meg azt akarod h ne nézzünk kislánynak 10-11-12 évesen?:DDDDD

ROFL*rollingonthefloorlaughing*

mégis mi a szarnak nézzelek akkor?az előbb leírtam h mi vagy,az nem tetszett,de most a kislány se tetszik:'D

én ilyen idős koromban kezdtem el komolyabban olvasgatni,egy 150oldalas könyvet elolvastam 2 nap alatt.persze voltam a barátokkal is,de nem úgy mint a mostani kicsik,h "juuj de menők leszünk ha utánozzuk a nagyokat"

gondolom a többiek értik,fociztunk,fára másztunk,meg bickiliztünk meg ilyesmik..

17L

2012. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Ha tudni akarod mi érdekli : kérdezősködj

Minden fiút más érdekel.

Beszélgess vele pl.

Hány éves is vagy??

2012. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Attól függ milyen az akit fel akarsz venni. Ismerned kell.

Ha választ akarsz akkor csak azt tudom, hogy én milyen vagyok.

2014. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!