Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok felszedni egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok felszedni egy 10 és 14 év közötti fiút? Hogy hívjam randizni és ha elhívom akkor hova? Mi érdekli öket? Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 22:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kislány, de valahol igazat adok a 9esnek!

A mai szülők nem tudják megnevelni a gyereküket! Mi annak idején, ha rosszak voltunk, visszapofáztunk, rossz jegyet kaptunk, stb. fakanállal vertek el minket meg vesszővel! 21 évesen még könyörögtem apámnak, hogy had menjek el éjfélig a barátommal kikapcsolódni! És ember lett belőlem, aki tiszteli az igazi értékeket és az embereket és a kemény munkát.

Mindennek meg van a maga ideje!

2012. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ja, 21 évesen még tanultam, ezért a szülők tartottak el. Ők tették elém az ételt, ők vették és mosták a ruháimat, ezért nem volt mellépofázás! Azt tettem, amit mondtak! És lesült volna a bőr a képemről, ha csalódást okozok nekik! Előbb teljesíteni kell!
2012. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

de ez hogy jön ide? (a nevelés)

igen nevelt vagyok csak azért mert barátot akarok azért nem vagyok nevelt?

anyám is támogat az ilyenben ugyhogy

2012. jún. 27. 21:06
 14/24 anonim ***** válasza:
Ha szigorúan nevelnének, sosem jutna eszedbe ennyi idősen a fiúzás meg a randizás! Ez természetellenes! Mg GYEREK vagy értsd már meg!
2012. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
és mi lenne ha letudnátok tekinteni attól hogy 10-14 év között vagyok
2012. jún. 27. 21:19
 16/24 anonim ***** válasza:
Oké! Tekintsünk el a legfőbb információtól, a korodtól! Ebben az esetben azt javaslom, vidd el egy jó kis night klubba! Azt biztosan értékelni fogja!
2012. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

úgy értettem hogy ne kislányként tekintsetek rám!

ha segittetek én is!

2012. jún. 27. 21:25
 18/24 anonim ***** válasza:

De hát az vagy! Látom, nem vagy könnyű eset!

Úgy látszik, neked ez az helyes. Gyerek fejjel Jesszus!


Anyád lennék, nagyon csúnya bünti lenne!

2012. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
kislány én?
2012. jún. 27. 22:13
 20/24 anonim válasza:
100%
Ha édesanyád is támogat, akkor miért nem tőle kérsz tanácsot? Már rég túl lennél rajta és anyukád is látná, hogy megbízol benne. Szerintem fordulj hozzá bizalommal!
2012. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!