Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Randizás, foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Randizás, foglalt csaj+pasi

Figyelt kérdés
van barátom, elmúlt már 18, de közben írogatok más fiúkkal is akiknek bejövök és szeretnének találkozni... de én szeretem a párom, de ugyanúgy az izgalmakat is :) ezért érdekelne h ti találkoznátok? h ha olyanra fordulna a helyzet, mondanám h van párom, de annyira érdekelnek :D 16/L
2012. jún. 25. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. te nem voltál még szerelmes

2. értelem szerűen próbálgatod a szárnyaid

3. a szerelmi tragédiák nem csak az irodalom könyvekben vannak, így esélyes, hogy mondjuk a halálod is ennek köszönheted majd.

4. izgulj nyugodtan, de senkit ne (NE!) ámíts, és ne csapj be, mert te nagyobbat fogsz szívni mint gondolnád.


23/L

2012. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"a 3. pontot mire értetted? mi van a halálommal? O.o kérlek pontosíts egy kicsit :) és igen, voltam szerelmes, jelenleg is úgy érzem h bármit megtennék a páromért :)"


3. ezt arra értettem, hogy a féltékenykedés bizony szült már szerelmi tragédiákat. A lány feszegette a húrt és megölte a barátja. És ez nem egyszer fordult elő. A határokat tartsd tiszteletben, mert egy rosszul megválasztott partner és ennyi volt.


Aki szerelmes az leginkább a barátjától izgul és nem más pasiktól. Az egy dolog, hogy mindent megtennél neki (én pl. ölni nem ölnék ha kérnék sem), de a szerelem egy mélyebb érzés ami kizárja a másik pasit.

Legalábbis a szerelmes embereke olyanok a szemellenzős lovak. Csak az létezik neki aki imádata tárgya és itt kifújt a világ!


Szóval rajongani rajonghatsz, kedvelheted is a srácot, de a szerelemtől még messze állsz.

2012. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dobd ki a barátod és aztán annyit ismerkedhetsz más pasikkal amennyit csak akarsz
2012. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de szeretem őőt :D
2012. jún. 25. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogy szereted


az első válaszoló is jól leírta, te nem voltál még szerelmes

2012. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de szeretem őőt :D"

"de közben írogatok más fiúkkal is akiknek bejövök és szeretnének találkozni..."


osztán ösmered-e annak a lyánynak a történetét, aki a múlkor haverkodott a buliban, oszt hogyaszongya, négyen dugták orrba-szájba a hegyódalban?

2012. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szereted a l....fa.....szt mar h rondan irjak :S Ha szeretned nem irogatnal masokkal meg nem gondolkoznal majomsagokon meg nem irnal ki ilyen dolgokat. 9 ev alatt sok kapcsolatom volt de akkor sem irogattam mas lanyokkal meg a kapcsolatom tartott. 23 F
2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!