Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól látom, hogy a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a fiúknak sokkal nagyobb szükségük van egy párkapcsolatra, egy barátnőre, mint a lányoknak párkapcsolatra, barátra?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A kérdést egyrészt az itt elhangzott válaszok ihlették, amelyben arról kérdeztem a szingliket, hogy bírják pár nélkül és fura mód, a lányok egyöntetűen örültek neki, hogy nincs párjuk és ők nem is akarnak pasit, bár gondolom dugatnák magukat azért buliban, szóval szexre csak van igényók vagy még arra sem?
2012. jún. 25. 18:47
 4/19 A kérdező kommentje:
Amúgy én is igent szavazok a fiúk javára, fiúként, saját vágyaimból, érzéesimből kiindulva.
2012. jún. 25. 18:49
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint ennek az az oka, hogy a nők sokkal több pozitív visszajelzést kapnak nőiességükkel kapcsolatban a férfiaktól, mint a férfiak fériasságukkal kapcsolatban a nőktől, ha épp nincsenek kapcsolatban.

Így a női önérzete sok nőne el van simítva kapcsolat nélkül is, bókok, epekedő tekintetek minden nap. A férfiaknak ilyenben nincs részük a nőktől. Így mindenképpen kapcsolatot kell kezdeményezni, hogy a férfi vonásaik, adottságaik igazolást, visszaigazolást nyerjenek.

2012. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem így van.
2012. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is van benne valami, bár ha ebből az oldalból indulsz ki, akkor csak annyi a magyarázat, hogy dugig van szingli fiúval.
2012. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem is így van. Valahogy a nők ezzel úgy vannak majd lesz másik, senki sem pótolhatatlan. Kicsit irigylem is őket. De ez van!
2012. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból ez hülye kérdés, személyiség kérdése a nemé.

Nő vagyok és örülök, h van kapcsolatom. Tapasztalataim szerint ezt azok a lànyok mondják, akik nem találnak párt, de az jobban hangzik, h nem igénylik, minthogy nem tudnak megtartani valakit. Pasik terén láttam sok olyat, aki nem akart barátnőt, mert mem volt elèg egy csaj.

Szóval szerintem mindkét nemben akad ilyen is, olyan is.

2012. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 18:51


Ez nagyon szép válasz és megfogalmazás, egyetértek veled! Én is belegondolva, azért is szeretnék barátnőt, mert vele büszkén végigvonulhatnék a városon, a sok fickó hadd irigykedjen, hogy én milyen jó pasi vagyok, hogy ilyen szép, rendes barátnőm lehet.

2012. jún. 25. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!