Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól látom, hogy a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a fiúknak sokkal nagyobb szükségük van egy párkapcsolatra, egy barátnőre, mint a lányoknak párkapcsolatra, barátra?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 18:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ma 18:52


Ebben igazad van, de azért mégis a lányok voltak vidámabbak szingliként egyöntetűen, ez lepett meg leginkább.

2012. jún. 25. 19:09
 12/19 A kérdező kommentje:

ma 19:07


Persze, ha lebontjuk egy-egy személyiségre, akkor neked is igazad van. De nagyobb számokban mégis mást mutatott a mérleg. Vagy hazudtak volna a lányok?

2012. jún. 25. 19:10
 13/19 anonim ***** válasza:
19%

Én inkább úgy érzem, hogy egy srác ha totál belezúg egy lányba, akkor teljesen mindegy hogy milyen a csaj, úgy szereti, amilyen!

Viszont a lányok amikor egyedülállóak, felállítanak egy egész listát, hogy milyen legyen a delikvens, és ha nagyjából stimmel, akkor belemennek a kapcsolatba. És nem a személy miatt, hanem mert stimmel néhány tulajdonsága az elváráslistájukon.

2012. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hazudnak. Ha csak az ismerőseimet nézem, minden egxedülálló lány játsza a nagymenőr, hogy mit neki pasi, élvezi az életet meg a szingliséget. Kamu az egész, mindet eszi a fene, h nem kell senkinek, vagy nem jutnak túl 1-2 randin. De azt ciki beismerni, hogy nem tökéletesek. Ez mindből kibukott előbb utóbb. Ezért nyomulnak minden pasira és tűnnek élvhajhász csajnak, mert tepernek, hohy vègre összejöjjön valaki. Legalábbis én sok ilyet láttam. És akkor jönnek szánakozva, hogy nem lennének helyemben, de szar lekötve lenni 2,4 éve. Persze...
2012. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja.
2012. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszem, hogy jól látod. Bár lehet, először fiúnak kéne lennem, hogy tudjam, ők mit éreznek, de mondom, szerintem nem egészen látod jó.
2012. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*jól
2012. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem igaz! Egyrészt egyén függő a dolog, másrészről a papír sokat elbír, lehet írogatni, aztán vagy elhiszi valaki, vagy nem! Nekem az összes nőismerősöm (aki egyedül van)azon siránkozik, hogy nincs pasija, nagyon is vágynak egy párkapcsolatra, csak sokkal jobban hangzik, ha azt mondják milyen jó egyedül lenni! Egyébként a pasik ugyan annyi pozitív visszajelzést kapnak, mint a nők, csak oda kell figyelni a kacér pillantásokra, meg az sem mindegy milyen a kisugárzásod, hogy nézel ki!
2012. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen,jól látod.A fiúknak sokkal nehezebb párt találniuk és ezért jobban gürcölnek azért,hogy legyen valakijük,míg a lányoknak semmit sem kell csinálniuk,(főleg ha jól néznek ki)mindig próbálkozik náluk valaki.
2012. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!