Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok egy rossz randi milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy rossz randi milyen a számotokra, hogy reagáltok ilyenkor, és a rossz randit hogy lehet megelőzni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nem lány vagyok, de érdekel a kérdés...


Mit értünk rossz randi alatt? (valami specifikácíó kellene, hiszen cselekvéstől függő lehet, mit kell tenni...)


Ha nem történt konkrét eset, akkor megelőzni elég nehéz. Vagyis nem lehet, hiszen mindenre nem lehet gondolni. (pl. ex megjelenik és bemutatkozik a barátodnak...)

2012. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz randi, ha pl. vakrandi esetén egy helyes srácot vársz (mert ezt állítja magáról, vagy "enyhén" manipulált fotót látsz róla) és aki megjelenik az egy kalap kaki, vagy ha unalmas, bunkó stb. az akivel randizol. Vagy a kettő elegye :D
2012. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megelőzni nem tudom, hogy lehet, de mondok neked pár példát tapasztalat alapján, hogy nekem milyen a rossz randi.

Ha a srác (bármennyire helyes, okos és tényleg top 10es) foylton magáról beszél. Én imádok beszélni, a lányok imádnak magukról beszélni, nyilván a fiúk is, de amikor csak a pasi beszél totál lényegtelen dolgokról, hogy "van egy ismerősöm, aki" témákról, és én meg csak bólogatok, na, az nem jön be. Hiába mond egyébként értelmes dolgokat a srác.


Vagy ha buta. Akkor nagyon rossz a randi.


Nem mer megszólalni.


Leönt kávéval és kiröhög.


A jó randit elrontja egy baromi rossz csókkal a végén.

2012. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb egy nagyon kellemetlen találkában volt részem. A pasival kinézetre semmi gáz nem volt, beszélni is lehetett vele, dehát aztán mikor előttem haladt, leejtette a kulcsait, lehajolt, és egy orbitálisat odafingott elém, én pedig azon nyomban rosszul lettem, és mikor megfordult, a szánakozó képébe hánytam egy jó adagot. Levegőért kapkodott, és ő is kihányta az ebédre elfogyasztott bablevest. Azt hiszem, egy jól megválasztott ebéddel meglehetett volna akadályozni az incidenst. 17/L
2012. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zusomJe ***** válasza:
utolsó amit írsz nyilvánvaló kamu, a fingásig el hittem volna talán.
2012. júl. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!