Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy álljak hozzá a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak hozzá a következő találkozásnál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottam a barátommal,és most újra elkezdtem fiúkkal találkozni.Nem terveztem,hogy a közeljövőben barátom lesz,de van egy fiú aki szimpatikus volt nekem,őt már régebb óta ismerem,de csak nemrég kezdtünk el találkozgatni.Az első találkozást követte egy második is.Láttam rajta,hogy én is tetszem neki,és ez be is bizonyosodott,mikor az elköszönésnél többször is megcsókolt.A kérdéseim azok lennének,hogy:

-Rossz,hogy hagytam,hogy megcsókolt?

-Nem tűnök olyan lánynak,aki könnyen elérhető,azért mert már a második találkozásnál belementem abba,hogy megcsókoljon?

-Baj az,hogy már a második találkozásnál meg volt a csók?

-Mit csináljak a következő alkalommal,mikor majd találkozunk akkor hogy köszönjek neki?Mivel a puszin már túl vagyunk,viszont még nem járunk,szóval ha megcsókol azt hagynom kéne?És randi közben is hagyjam ,hogy megcsókoljon,hiszen több van köztünk,mint szimpla ismerősök,de még nincs annyi,hogy úgy viselkedjek,mintha a barátnője lennék(pl:megcsókol,átölel,megfogja a kezemet...)ilyeneket hagynom kéne?

Segítsetek kérlek!Köszönöm.



2012. jún. 26. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és ha már eddig hagytad akkor igen hagyd magad :D ha meg megcsókolt több mint valószínű hogy többet akar mint barátság ..:)
2012. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak hagyd,a dolgok hadd menjenek a maguk útján...
2012. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a következő találkozásnál már meg fogja kérdezni, hogy járnál-e vele szóval ezzel nem lesz gond.Ha meg nem kérdezné meg akkor hát ömm...Passz tedd azt amit TE jónak látsz :)
2012. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!