Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tehetném magam újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném magam újra érdekessé a szemében?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nem vagyunk hivatalosan együtt, de sokat találkozgatunk, élvezzük egymás társaságát, minden téren... már ha értitek. Így végülis nincs is úgymond miért "harcolnia" hisz már eljutottunk oda, hogy megkapott mindent amit szeretett volna, illetve várt kettőnk helyzetétől. Kezd kicsit ellaposodni kettőnk között ez a dolog, ezért szeretném ha újra érdekes lennék a szemében, kihívást találna bennem és nem unna rám. Persze nem úgy szeretném csinálni, hogy azt érezze, hogy már kevésbé érdekel vagy hasonló, szóval a jégkirálynő szerep nem megfelelő. Esetleg valakinek valami tanács?
2012. jún. 27. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

a szexi, új fehérneműk. egy izgalmas masszázs nálunk segített. próbáljátok ki.

a maszázzsal kapcsolatban sok ötletet találsz a neten

2012. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan a szexuális életünk felpezsdítésére gondoltam, de azért ezt a tanácsot is köszönöm :)
2012. jún. 27. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
ha harcolnia kéne érted, az elég érdekessé tenné a helyzetet. (: nem tudom mennyire adod magad "könnyen" neki (úúú, ne értsd félre), de ha mondjuk egy picit kéretnéd magad, szerintem az segítene. én legalábbis ezt tenném.
2012. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értettem fel nyugi :) Igen erre gondoltam én is, csak nehogy azt higgye, hogy nem akarom vagy hogy épp leakarom állítani, vagy kevésbé érdekel... hisz eddig amíg nem kerültünk egymáshoz ilyen közel, egyszerű volt leállítani mondván, hogy korai még, meg könnyebb volt kéretni magam. Most meg azért biztos furcsálná, ha egyik napról a másikra, hirtelen kéretném magamra újból :D
2012. jún. 27. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:

nem arra gondoltam, hogy gyorsabban belemenjen a szexbe. arra céloztam, hogy ha eddig egyszerűbb ruhákat hordasz, akkor pezsdítsd fel és mutasd meg neki, hogy más is tudsz lenni. ha szeretsz (és tudsz ) főzni, akkor azzal is meglepheted. nálunk még mindig működik a pasi, meg a hasa dolog.

a masszázs pedig. mondd neki, hogy biztos kemény napja volt, szeretnéd ellazítani. értékelni fogja, hogy törődsz vele, tovább lépnetek nem kell utána.


első voltam

2012. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne drasztikusan csináld, csak óvatosan, egészen picikét, hogy ne legyen annyira feltűnő, de mégis észrevegye. (:
2012. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!