Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megismerkeds után ha mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megismerkeds után ha mindkét fél bejön a másiknak, mindkettő gondol a másikra amíg újból nem találkoznak, vagy csak a nőknek jár egyfolytában a másik a fejében?

Figyelt kérdés
Tegnap megismerkedtem valakivel. Mondtam neki, 2 napig nem tudunk most találkozni (van oka, de hosszú miért), nekem azóta egyfolytában ő jár a fejemben, nem is tudom hogy fogom kibíri addig. Ja telszám nincs meg, neki se az enyém, valahogy nem jutottunk el elsőre addig. Szóval szerintetek ő is gondol rám? Vagy általában a nők ilyenek hogy nem tudnak másra koncentrálni, a férfi meg teszi a dolgát, és nem ilyeneken gondolkozik:)
2009. dec. 31. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
dehogyis nem csak a nők ilyenek. Én fiú vagyok és semmi másra nem tudok gondolni ugyhogy nyugi biztos gondol rád ;)
2009. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csuklasz? :P


Ha eléggé megtetszettél neki, akkor valószínű másra nem is tud gondolni. Ezzel mindenki így van, kortól/nemtől függetlenül :)


23/f

2009. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!