Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mire kell figyelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mire kell figyelni egy randin? (többi lent)

Figyelt kérdés
van 1 csaj majd elakarom hivni valahova, és ha sikerül akkor mit csináljak? egyszer már voltam így csak elcsesztem a fagyit 13/f előre is kösz mindenkinek
2012. jún. 28. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
lányok is válaszoljanak ha tudják mi a jó
2012. jún. 28. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell túlaggódnod a dolgokat. legyél természetes. tudom könnyű ezt mondani, de így van. legyél vele figyelmes, kérdezd meg, hogy jó-e amit kitaláltál vagy esetleg változtassatok-e. a lány azért akar majd elmenni veled, amilyen vagy és jobban meg akar ismerni. nem arra kíváncsi, hogy itt mit tanácsolnak neked
2012. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

legyél magabiztos, add magadat, adj a külsődre, ajánlom a tictacot vagy rágot (mentolos verziot), normális ruhát vegyél fel(ne a festőnadrágot;) ), hogyha ideges vagy menj el gyurni a randi előtt, legyél vicces...

sok sikert! :)

16F

2012. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elcseszted a fagyit? Te voltál a cukrász? :D Egyébként úgyse fog sikerülni, túl fiatal vagy még ehhez. Szokták mondani, hogy a lányok hamarabb érnek és éppen ezért szeretik az idősebb fiúk társaságát. Szóval nem tudom felfogni, hogy te 13 évesen mit tudnál nyújtani egy lánynak. Ne haragudj meg, de te még gyerek vagy az ilyen dolgokhoz. Majd ha idősebb leszel és lesz tapasztalatod, hogy hogyan kell bánni a nőkkel, akkor majd lesz értelme randizgatni flörtölni stb. És ezt meg fogod érteni az idő múlásával.
2012. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok kösz a válaszokat
2012. júl. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!