Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány ezeket a kérdéseke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezeket a kérdéseket teszi fel, az mit jelent? Segítség!

Figyelt kérdés

1. mit gondolsz rólam?

2. ha 2esben lennénk mit csinálnánk? ;D

3. mi tetszett a legjobban a tegnapban?


2012. júl. 2. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy dicsertetni akarja magát

Ha nem kap sok dicseretet akkor egy idő után sz-rik a fejedre...


Ha szégyen ha nem én is már az első tal után végigkérdeztem ezeket, de rosszabb ezt megkerdezni, idővel ugyis megtudod.. itt ebben az esetben a lányt biráltam

2012. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Leadhatnál még pár kilót!

2. Szívesen játszanék veled egy sakkpartit!

3. Szép volt az idő.

:D

2012. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 okoska31 ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit félős/gátlásos? Nekem úgy tűnik, hogy bejössz a csajnak, és éppen kezdeményezni próbált.
2012. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és mit kéne mondanom neki?
2012. júl. 2. 10:11
 5/10 okoska31 ***** válasza:

Ha akarsz tőle valamit, akkor válaszolj neki amit gondolsz.

Ha szerelmes is vagy belé - akkor nem lehet olyan nehéz a válasz.


Mit ne mondj: 2: lefeküdnék veled. Na, ezt ne:)


3-ra: ha vele voltál, akkor ezt mond.

2012. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2. re irtam hogy lefeküdnék vele stb 3. pont azt irtam amit te is irtál nagy gáz?:S
2012. júl. 2. 10:17
 7/10 okoska31 ***** válasza:

ezt írtad arra a kérdésére, hogy kettesben mit csinálnátok, hogy lefeküdnék veled?

most vagy ennyi önbizalmad van, vagy ennyire hülye vagy...

egyik sem baj, csak akkor a többi is legyen meg mellette - az önbizalmas verzióban.


azért jobb lett volna, ha a válaszadás ELŐTT kérdezel, ha már itt tetted fel a kérdést.


Egyébként ha azért kérdeztél, mert utólag a csaj egy ilyen válasz után nem akar szóba állni veled - hát, ne csodálkozz!

2012. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szóba áll velem meg amikor nála voltam akkor nagyon jo volt
2012. júl. 2. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd azt, amit gondolsz. Kivéve, ha halálosan szerelmes vagy belé, az ilyeneket csak szépen fokozatosan.
2012. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azért mondtam neki a 2. ra a dugást mert volt annyi önbizalmam mert sok mindent meg engedett
2012. júl. 2. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!