Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők nagy része miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért nem bírja elviselni, ha egy férfi spórol, takarékoskodik? Miért mondják el egyből zsugori, önző pocsnek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 11:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én örülök neki hogy nem herdálja el a pénzt...18/l
2012. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert valoszinüleg olyan csaja van aki meg szorná a pénzt föleg a párja pénzét.. Szerintem tök jo ha sporol és félre tud tenni.
2012. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%

Aki ismeri, az nyilván tudja, hogy mennyire illik rá ez a jelző.

Aki pedig nem ismeri, az azt sem tudja, hogy spórol...

2012. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Sokszor azért, mert néha úgy spórol hogy magának megveszi ami kell, míg a család többi tagja nyomorban él és egy kiflire is könyörögnie kell. Az sem jó, amikor a férfi a másik fél pénzével is spórol, és a legelemibb dolgokra sem hajlandó áldozni, mindig csak szűkölködnek, amikor pedig nem szorulnak rá. Gyűlik a pénz, amit a végén arra költ el, amire ő tartja jónak, és a családnak semmi beleszólása a döntésbe.

Nőknél inkább jellemző a spórolás eme beteges formája, mert olyan körülmények közül jönnek, ahol minden forint számított, és nem tudja elfogadni, hogy máshogy is lehet. Na ők veszik akkor is a fél literes 200 forintos teszkós majonézt, amikor már minőségre is futná.

2012. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Volt már néhány kapcsolatom nővel, de eddig egyik se panaszkodott ha takarékoskodtam, sőt, inkább volt aki rábeszélt.
2012. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Azzal, hogy spórol, takarékoskodik, szerintem csak igen keveseknek van baja.

Viszont ha smucig és fukar, az nem ér plusz pontot, sőt.

2012. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek nem hiszem, hogy a spórolós férfiakkal van baja, mert manapság sokan maguk is takarékoskodnak.

Akikkel baj szokott lenni, azok az olyan pasik, akik "spórolásra" hivatkozva smucigoskodnak, a lakás közös fenntartására, vagy esetleg a gyerekekre egy fillért nem akarnak adni, de azért közben maguknak megveszik mondjuk a legújabb technikai kütyüket, vagy bármi, ami érdekli őket.

Na, az ilyeneket senki sem bírja elviselni.

2012. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
akikkel én találkoztam azok nem értelmes dologra spóroltak, hanem nem ettek csak h tudjanak kocsmázni, inkább nem vet nekem ajándékot csak h tudjon cigit venni, ez nem spórolás hanem sz@rrágás
2012. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Spórolni jó, csak ne a barátnődön spórolj. Mindennek van egy szép határa. Ha magadnak veszel minden feleslegeset, de neki egy szál virágot se soha, akkor nem csoda ha azt mondja rád, hogy önző pocs vagy.
2012. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

a spórolás erény, a zsugoriság meg nem.

Pl. volt olyan pasim, aki kizárólag ingyenes rendezvényekre vitt és talán egyszer!! hívott meg fagyira meg egyszer zsíros kenyérre két év alatt. Jól keresett, én nem annyira. Nekem ez nem jött be. Szerintem ez zsugoriság. Soha nem mentünk moziba (pénzkidobás), inkább azt várta volna el, hogy én főzzek neki (hozott alapanyagból), apró ajándékokat sem kaptam soha, csokit sem, virágra meg közölte, hogy az undorító, mert a szaporítószervét szedjük le....tiszta bolond voltam, hogy jártam vele egyáltalán.

2012. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!