Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy sértés az egy lánynak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy sértés az egy lánynak ha azt mondom h "nem tudok rád nőként tekinteni. "?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csak, mint ha neked mondaná valamelyik, hogy szerinte te nem tűnsz férfinak. Na? Szar?
2012. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7%
Hát ha megalapozott. Ha egy hisztis ratyi vagyok, vagy egy sakkbajnok gyógyegér, vagy egy elhízott tenger, akkor mit várjak?
2012. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát, én inkább a fejlövést választanám, semmint ezt hallani egy pasitól. 10-es skálán 20-as szinten megalázó.
2012. júl. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha meleg vagy, nem gáz.
2012. júl. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nem tartod potenciális partnerenk, még tekinthetsz rá nőként. Normális ember nem akar minden nőt megdugni. Nem azért mert a többi nem lenne nő, csak pusztán nem érdeklik mert nem az esete.


Egy így sértés egy nőre nézve.


Helyette inkább:

Bocsi de nekem nem jössz be.

Olyan mintha a testvérem lennél.

Nem illünk össze.

...stb.

2012. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
12%
hát, ha régóta ismered és bizonyos ,,testvéri" kapcsolatotok van akkor nem. van egy barátom aki már százszor mondta és nem bánt mert én is a testvéremnek nézem. ha más a helyzet, pl. a lány szerelmes beléd akkor elég bántó
2012. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen sértés, lehet ő se vesz téged férfiszámba.
2012. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon nagy sértés! Nekem már mondott ilyet egy fiú, amikor visszautasított. Ő volt az első szerelmem, és 5 évig vártam arra, hogy feladja a küzdelmet egy lányért, aki őt nem szerette. És mivel a fiú meg én barátok voltunk, nem bírtam magammal, elé álltam. Erre: ,,Maradjunk csak barátok, inkább a testvéremként szeretnélek, nem mint nőként..." Gondolhatjátok...Azóta se volt senkim, mert nem tartom magam elég jónak semmire.
2012. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert az ha a csajok azt mondják hogy "nem tudok férfiként" tekinteni rád az nem sértő? Ezt teszik. Ki nem szarja le?:D
2012. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
az.
2012. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!