Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem kellenek nektek a kedves, megértő, rendes fiúk? Most az tényleg jobb, hogy elkezdtem miattatok bunkóvá válni?

Figyelt kérdés

Komolyan már egy ideje egyre inkább köcsög vagyok, meg beszólok szép lányoknak, nem tudnak irányítani és ez zavarja őket, mert épp az ilyen szép lányok utasítottak vissza legtöbbször, így én is úgy bánok velük, bunkó, durva, lekezelő és pimasz, undok vagyok velük meg közömbös.


Nem lettem sikeres nőcsábász, de jobb érzés rossz fiúnak lenni és visszaadni, amit a lányok is csináltak velem.


2012. júl. 3. 22:36
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
75%

23:23-as vagyok

Persze, sok tönkretett rendes fiú...és mi van a sok tönkretett rendes lánnyal? Mert nektek mindig a nehezebb, ugye? Nem egy bnőm szenvedett a férfiak miatt, és sajnos többen is érezték már úgy egy szakítás után, hogy belehalnak. Ez van, mégsem kezdünk el rinyálni, hogy így meg úgy összetörtétek TI 'FÉRFIAK' a szívünket.

2012. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy leszállhatna a szűzmariska is az égből, az se lenne jó neked. El is hiszed ezt a sok picsogást, amit mondasz? MINDEN nő csak ostoba ribi, aki önző és kihasznál másokat?

Amúgy gratulálok, hogy a mondandómból kiszűrted a lényeget. Az alapján, ahogy itt kinyilatkoztatod a megmásíthatatlan igazadat, elég sok lejön a jellemedből, és ezek alapján épeszű nő nem is kezdene veled.

2012. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

A nők ostobák, mindig ezek a jól kinéző, csodálatos férfiak vonzzák őket, azátn csodálkoznak, ha kihasználják őket.


Talán ha észrevennétek a rendes, csenedesebb, félénkebb fiúkat is, ja hát ők nem férfiak, nektek csak ezek a nagydumás, központi figurák a férfiak.

2012. júl. 3. 23:53
 24/54 anonim ***** válasza:
74%

Te egy szánalmas idióta vagy. Nézz már körül a világban! Szerinted csak az él párkapcsolatban, aki hálivúdi sztárnak néz ki, annak a bankszámlájával? Neked csak savanyú a szőlő és itt keresel igazolást arra, hogy nem a te balf@szságod miatt vagy egyedül. Lehet szidni a bolygó fél lakosságát, meg általánosítani, de attól sem igazad nem lesz, sem az ágyad nem melegíti fel senki. Egyszerűen röhej, hogy egy elméletileg felnőtt, értelmes ember itt siránkozik, hajtogatja a maga kis a nők-gonosz-dögök mantráját és azt várja, hogy nagyban helyeseljenek.

Nem minden nő gonosz pics@ és nem minden pasi olyan gáz, mint te.

2012. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok gáz, a gáz az oxigén.


A lányok meg megérdemlik a szenvedést, ha már szuper pasit akartatok, akkor szenvedjetek.

2012. júl. 4. 00:00
 26/54 anonim ***** válasza:
59%
Neked csőlátásod van, vagy értelmezni nem tudod az olvasottakat. Komolyan mondom, megérdemled, hogy egész életedben csak polírozd a jancsidat.
2012. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
65%

Nekem az olyanok nem kellenek akik megjátsszák magukat, hogy köcsögök és állandóan rinyálnak, mert szerintük azért nem kellenek mert rendesek. Szarul állsz hozzá.


21/N

2012. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

ma 00:03


Nem nagy veszteség, tekintve a mai lányok romlott jellemét. Csak a testük jó, de belül semmi. Régebben még úgy egy éve hittem, hogy vannak rendes lányok, szánalmasan hanzgik, de akkor még úgy néztem egy nekem tetsző lányra, hogy biztos szerethető, de azóta sokat tapasztaltam.

2012. júl. 4. 00:07
 29/54 anonim ***** válasza:
Megint a csodálatos általánosítás. Vagy rossz helyen keresgélsz, vagy ismersz 3 húzható korú csajt, akit húznak is rendesen. Ha elkönyvelted, hogy mindegyik romlott, és úgy is állsz hozzá, nem is fogsz soha senkit találni magadnak. Úgyhogy ezennel szép hosszú magányos, maszturbálásban gazdag életet kívánok!
2012. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
65%

Akkor leírom milyen egy szuper pasi. Külsőre átlagos, nem elhízott és nem is vékony. Van haja, lehetőleg nem zselés. Átlagos, egyszerű, ízléses ruhákban jár, ing vagy póló, nem izompólós, nem az öltözködéssel hívja fel a figyelmet. Nem jár szoliba és inkább fehérbőrű.

Van önbizalma, lelkiismeretes, figyelmes, segítőkész, kedves és nem csak azért mert megjátssza, őszinte, komoly kapcsolatban gondolkodik, nem iszik, cigizik, de nem ítéli el azt aki igen, havonta egyszer el lehet menni vele akár táncolni is, vagy strandra, szeret a szabadban lenni, mélyérzésű, intelligens, nem csak hiszi magáról, nyitott, van véleménye, de elfogadja másét is, nincsenek idióta általánosító képzetei. 20 évesen 20nak néz ki... Hozzá mer szólni egy lányhoz aki tetszik neki.


21/N

2012. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!