Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem kellenek nektek a kedves, megértő, rendes fiúk? Most az tényleg jobb, hogy elkezdtem miattatok bunkóvá válni?

Figyelt kérdés

Komolyan már egy ideje egyre inkább köcsög vagyok, meg beszólok szép lányoknak, nem tudnak irányítani és ez zavarja őket, mert épp az ilyen szép lányok utasítottak vissza legtöbbször, így én is úgy bánok velük, bunkó, durva, lekezelő és pimasz, undok vagyok velük meg közömbös.


Nem lettem sikeres nőcsábász, de jobb érzés rossz fiúnak lenni és visszaadni, amit a lányok is csináltak velem.


2012. júl. 3. 22:36
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván megéri a saját szellemi problémáidat leverni a lányokon, valószínűleg jobb életed lesz tőle.
2012. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Jól van, többnyire nem foglalkozom a lányokkal, de ha egy ilyen aljas nőszemélyt találok, az előhozza a "bicskát" belőlem. Biztos vannak jó lányok, persze, vannak biztos, a mesékben.
2012. júl. 3. 22:55
 13/54 x) ***** válasza:
Amúgy szerintem a kérdező ez a diszkóban "ismerkedős" partyribancok után szaladgálós fajta aki csodálkozik hogy ezeknek a csajoknak senki sem jó. Hát még szép hogy senki nem jó nekik mikor elképesztően félnek bármilyen kapcsolatba lépni a pasikkal, csak teszik magukat. Azért hajtanak el mert azt se tudják mit csináljanak veled.
2012. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

ma 22:55


Nem voltam én mindig iylen, régebben nálam kedvesebb fiút nem ismert a vidék, minden lánynak segítettem és kedves, megértő voltam velük, de ők sosem hálálták meg, csak kihasználtak, lenéztek, nem vettek férfiszámba sem, ez is nagyban hozzájárult az "ébredésemhez". Mert rossznak lenni jó...

2012. júl. 3. 23:00
 15/54 anonim ***** válasza:

Ez már szìntiszta hiszti. Nem csodálkozom azon, hogy elküldenek. Ha igazad lenne, senki nem élne párkapcsolatban.

A párom középmagas, nem izompacsirta, nem kifejezetten jóképű, inkább karakteres és pénz sem veti fel. Kedves, megértő, határozott ès fèrfias. Biztos meseszereplő. Meg én is, de mivel nőből vagyok, csak gonosz és számító lehetek, pont mint anyukád, nővéred, nagymamád és az összes többi nő a világon. Ja ennyire kiábrándultál, legyél b*zi, úgyis csak a pasik az érző lènyek.

2012. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 Dxeno ***** válasza:

Nem általánosítok,de a nők-hogy egy haveromat idézzem- "sz@rul vannak programozva."Ne légy f*szparaszt,de ne légy papucs se. Légy határozott,de kedves. Egyébként meg egyszerűen csak állíts be félrenyalt b*zihajjal,kézenfogva egy másik csávóval,és az összes nőnemű a te f*szod fogja sz*pkodni,mert "bisex/metjúúh/szekszyyyyy."

Amúgy meg,ha nem akarsz bebuzú'ni,akkó' keress valami normál-féle csajt. Sok van.Fogsz találni bőven.

2012. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
77%

Szegény gyermek...

Csinálj azt, ami szíved szerint való, csak egy dolgot hanyagolj kérlek: az önsajnáltatást, és a nyavalygást nyilvános fórumokon.


Boldog életet!

2012. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

ma 23:13


Nem választás kérdése, hogy ki melyik nemhez vonzódik. Inkább leszek egyedül, mint olyannal, akit nem tudok kívánni még testileg sem. De nem is a lányok külseje a gond, sok lány van, aki tetszik nekem külsőre, de jellemre, hát ott nagyoon elromlott náluk valami. Nincs bennük semmi szerethető a testükön kívül, ami elég szégyenletes a lányok számára, de őket nem izgatja. A szép testüktől azt hiszik, hogy övék lehet az összes pasi és, hogy nekik minden jár csak, mert jól néznek ki. Aki nem nyalja ki őket, azt nem veszik férfiszámba.

2012. júl. 3. 23:18
 19/54 anonim ***** válasza:
61%
Úgy látom nálad a "szép lányok" egyenlőek a bunkó ribikkel. És akkor még csodálkozol, hogy olyanok amilyenek. Te választottad őket. Ha egy szép de nem kihívó és normálisan felöltözött lányhoz mennél oda, aki még távolról sem hasonlít egy utcasarkihoz, az biztos hogy nem szólna neked be. Tudod, zsák a foltját.
2012. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

ma 23:23


Hagyjuk már ezt a baromságot! Direkt normálisnak tűnő, de mégis szép lányokhoz mentem oda, nem láttad volna ki te sem belőle eőre, hogy milyen aljas a jelleme. Ha csak ennyire egyszerű lenne, hogy aki ilyen ruhában van, az szent kisangyal, aki meg olyanban az egy gonosz hárpia, akkor bizonyára nem lenne annyi tönkretett rendes fiú manapság.

2012. júl. 3. 23:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!