Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha szexre kerülne sor egy sráccal, és akkor derülne ki, hogy "dzsungel" van ott lent, nincs borotválva. Elképzelhető, hogy emiatt nem feküdnétek le vele, ha egyébként kívánnátok? Egyéjszakás vagy együtt vagytok, de most lenne az első.
2012. máj. 16. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hátha ez szex közben derül ki és nem egy óriási dzsungel akkor még esetleg belefér.
2012. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne a szexen érjen meglepetés.

Próbáld meg előtte jelezni,hogy Te mondjuk elkészíted a terepet odalent.Ha veszi a célzást,akkor mindenképp jó partner lehet.Ha nem akkor meg küld el a francba.

2012. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
életkedvem is elmenne 21L
2012. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dzsungel? Mivan? Inkább, mint hogy kisfiúk kis kopasz f@sz legyen
2012. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Engem nem zavarna különösebben. Anno exemet is csak azért kértem meg, hogy picit vágja lejjebb, mert mindig véletlenül hozzáfogtam a farkához, és féltem, hogy egyszer nagyon meghúzom, ami elég illúzióromboló :D
2012. máj. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ne akkor derüljön ki, ha már szexelnétek.Pettingeljetek sokat előtte, és akkor meg tudod, hogy hogy néz ki neki.És akkor még mondhatod neki, hogy vágja le vagy borotválja le.
2012. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!