Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Őszintén, tudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén, tudnom kell! Tényleg az van belétek kódolva igaz, hogy az alacsony, vékony testalkatú fiúkhoz ne tudjatok vonzódni és ne is nézzétek férfinak, ne járjatok vele?

Figyelt kérdés
Igaz fontos, hogy izmos, nagytömegű legyen, még a dagi is jobb a girhesnél? De ha magas és úgy vékony akkor nem gond, ez is igaz?

2012. júl. 5. 00:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

A férfiakba meg az van kódolva, hogy a bögyös, karcsú derekú, kerek csípőjű és fenekű nőkre bukjanak. Fajfenntartási ösztönök, ilyen egyszerű...

Én is inkább a nagy darab izmos palikra bukom, akik erősek, határozottak, stb...

A normál testalkat se a legnagyobb álmom egy pasinál, a ropi sziluett meg pláne nem bejövős... Tehát a magas és egyben vékony sem...

2012. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem te addig nem nyugszol, amíg meg nem kapod az áhított válaszod, hogy igen, a nők undorodnak az alacsony, vékony pasikért.

Sajnálom, de nem. Jártam nálam alacsonyabb, vékony, törékeny fiúval, és nem a testalkatával volt a gond. Az csak kifogás.

2012. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%

Nincs beléjük kódolva, de ha információt akarsz erről szerezni akkor lehetőleg ne társkereső oldalakra menj fel.


Ott minden 158as csaj beírja, hogy 180 alatt ne legyen a fickó. Tiszta röhej :)

2012. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy meg ha nagy a farkad, és gazdag vagy... vagy ha az leszel, akkor minden ujjadra kapsz majd egyet. Vagy legyél híres. Modjuk színész. Csak nem gondolod, hogy más ronda pasi, akinek jó nője van, nincs drága autója és egyebek... A testeden túl sokat már nem tudsz változtatni, inkább állj rá a péztárcád vastagítására, vagy maradnak mindörökre a rondák.
2012. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 nikozia12 ***** válasza:
Az én barátom pár centivel alacsonyabb mint én és 55 kiló! Én 172 centi vagyok és vagy 10 kilóval több mint Ő! Én így szeretem Őt, pedig nekem is bejönnek az izmos magas fiúk! Jó...ne legyen sokkal alacsonyabb mint Én, de szerintem nem ez a mérvadó. Sokan nem tehetnek arról h. nem tudnak hízni vagy épp nagyon nehezen fogynak..Ez van!
2012. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 nikozia12 ***** válasza:
Ja és attól h. valaki vékony még lehet erős...!! 100 kilós betegeket pakolgat...
2012. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%

ma 00:24

"És ezt a következtetést hogy vontad le 1 kommentjéből, te nagyon okos:D Biztos egy kis nyikhaj vagy vagy dagadt, és most vérig sértődtél a válaszán, ezért próbálod rossznak beállítni. De el kell, h keserítselek, neki van igaza"


Szerintem olvasd el újra!

Ja és nem vagyok se nyikhaj, se dagadt, teljesen átlagos a kinézetem (és még párom is van), de amikor egy lány/nő (ha az) ilyet ír teljesen látatlanban és általánosságban a pasikról, hát akkor nekem meg kb. ennyi róla a véleményem! Slussz-passz...

2012. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
29%

Előzőnek van igaza. De most lehet kissé off lesz ez, de ide is tartozik.


Gondolkoztam rajta, mért ilyen elmaradott magyarország, és mért ilyen silány a többi országhoz képest. Mért van az, hogy magyarországon inkább kívánjuk hogy a szomszédnak is rossz legyen, mint hogy nekünk inkább jobb. Mért akarjuk mi mindig a másik kárát, mért kötünk bele abba aki véleményt mond?


Igen beismerem vannak idióta kommentek:


"egy pasi legyen már pasi... alacsonnyal vékonnyal se dagadt g.ecikkel nem jönné össze ha fizetnének se..."


Igen, ez érdekkapcsolat, de ez sehogy nem függ össze a vonzódáshoz. Jah hogy csappintsam a zsebemből a 20 ezrest? na meg mit nem, ha nőre költeném se ilyen gondolkodásmódúra.


Az ilyenek húzzák le az ország színvonalát, és az ilyenektől vagyunk olyanok, hogy a másikba kötünk bele. Kiír egy ilyen kérdést valaki, ti meg mit csináltok? Elkülditek a francba.

2012. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

ma 00:53


Érdekes, így átolvasva, amit ez a lány írt, még ha őszinte is volt és lényegében megértem, de ez alapján olyan jellemű lányként tudom elképzelni, aki lehetne felőlem a világ legszebb nője is akár, akkro sem tudnám szeretni, mert hiányzik belőle az, amitől a szememben egy nő nő... Ha másképp fejezi ki a mondandóját más lenne a helyzet.

2012. júl. 5. 01:13
 20/29 anonim ***** válasza:

erről a kérdésről kérdezd meg kokót,penaccio-t,vagy mayweathert.

kicsik,girnyók,de úgy álba@sznak akárkit,hogy azonnal kifekszik.

szóval a kis testük ellenére hatalmuk van.

bruce lee-t is írhattam volna,csak őt már nem tudod megkérdezni.

2012. júl. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!