Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Őszintén, tudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén, tudnom kell! Tényleg az van belétek kódolva igaz, hogy az alacsony, vékony testalkatú fiúkhoz ne tudjatok vonzódni és ne is nézzétek férfinak, ne járjatok vele?

Figyelt kérdés
Igaz fontos, hogy izmos, nagytömegű legyen, még a dagi is jobb a girhesnél? De ha magas és úgy vékony akkor nem gond, ez is igaz?

2012. júl. 5. 00:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
ez személyiség kérdése...én személy szerint az aranyos vékony alacsony fiúkat kedvelem...mások nem...nincs ez kódólva :P :) Ne parázz ha valaki azt nézi akkor nem is érdemel meg téged...majd eljön neked is a nagy ő...hány éves vagy? (mert ha kamasz akkor izmosodsz meg nősz még bőven)
2012. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

ma 14:50


Érdekes, itt ezen az oldalon hirtelen megjelent egy-két ilyen lány, de én élőben nem találtam még ilyet. Amúgy én már felnőtt vagyok javában túl a 22-őn, nőni már nem fogok, de izmosodni sem tudok, egyszerűen olyan rossz a genetikám, az ősök is ilyen alacsonyak, csak anyai ágon inkább a duci, alacsonyak vannak többségben, míg apai ágon a vékony, alacsonyak.


Akkor lehet elkéne kezdenem imádkozni, mert rajtam már csak a csoda segíthetne, amúgy egy lány sem vesz észre, de megértem, ha valóban ez a dolog igaz és szerintem igaz, akkor még sokáig leszek egyedül, mert kb. olyan ritka, aki tudna ilyen testben szeretni engem, mint a fehér holló. De addig nem várok, kigyúrom magam, már eldöntöttem, talán izmosan nőnek az esélyeim valamelyest. Ennél már csak jobb lehet, tényleg nem kellek a lányoknak, de ez csak is az én hibám ronda vagyok, nem vonzó és még félénk, önbizalomhiányos is.

2012. júl. 5. 15:07
 23/29 anonim ***** válasza:

Ha magadon sajnálkozol akkor nyílván nem fog a kutya se észrevenni. Ha mosolyogsz és kisebb vagy nem lesz semmi probléma. Persze lehet nem a többségnek fogsz tetszeni, de szerintem az igen nagy általánosítás, hogy senkinek.


Egy jó szöveggel kisugárzással ugyanannyi esélyed van mint bárkinek...

2012. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%

Elfogadsz tőlem egy tanácsot? Inkább az önbizalomhiányoddal kezdj valamit. Sokkal többet érsz el vele a lányoknál, mintha kigyúrnád magad.

Figyelj, én is elég alacsony vagyok, és sovány is, a hátam is görbe (tornázom, úgyhogy mostmár nem annyira...) viszont jól érzem magam a bőrömben, vidám vagyok, optimista, és ha nincs is állandóan barátom, ha éppen nincs, nem hiányzik.

Először kerülj magaddal egyenesbe, érezd jól magad a bőrödben, attól megjön az önbizalmad is, járj nyitott szemmel, és találsz lányt.

2012. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

ma 20:06


Ne haragudj, de te nem érthetsz meg, lányként igenis vonzhó,ha alacsony vagy, nekem jobban bejönnek, szerintem a fiúk nagy része is így van ezzel. Mondjuk tőlem nehéz alacsonyabbnak lenni még egy lánynak is, főleg, amikor manapság egy 13 éves lány is simán megüti a 170-175cm-t!


Inkább kigyúrom magam, abból lehet önbizalmam, másból nem hinném.

2012. júl. 5. 23:09
 26/29 anonim ***** válasza:

Még ennyi álszent gyökeret.... Ki meri azt mondani, hogy a külső nem számít? Az, hogy valakinek nemcsak a belsőre vannak igényei attól még nem lesz örgögtől való. Olyan ember nincs, aki egy gusztustalan emberrel össze jönne, ha lenne szebb (a belső tulajdonságok legyenek most azonosak). Aki csúnya, testalkata nem ideális (és mindenki tudja pontosan ösztönösen, hogy ez mit jelent), az hatalmas hátrányból indul a párkeresésben.


De különbenis, az a feltételezés, miszerint a csúnya külső érző belsőt és érző kedves, megértő, intelligens lelket takar egy hatalmas ostobaság. És fordítva. Attől, hogy valaki jól néz ki, nem lesz beképzelt undok pitsa, vagy pasi. Ezt azok mondogatják, akik maguk is csúnyák, és nem versenyezhetnek a jobb adottságú egyedekkel... ez teljesen normális, az embernek az egészséges lekületéhez ez szükséges, hogy magát jó színben lássa, de legyünk már kicsit objektívek.


És igenis, aki szép és okos, az teljes joggal akarhat magának egy szép és okos párt. És akkor a csúnyák nem rúgnak labdába. (akik természetesen egyátalán nem kedvesebbek, jobbfejek, intelligensek, szórakoztatóbbak, mint akik szépek... azt csak szeretnék.)

2012. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
az HÜLYESÉG!!!!!!
2012. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a párja!nyugi téged is utol fog érni!én sem hittem benne és mégis 24 évesen sikerült elöször és remélem utoljára:)uh ne legyál depis csak ne ezen kattogj mindig.
2012. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hány centi magas vagy? Már érdekel. Az alapján, hogy milyen önsajnáltató szöveged van, kb. 130 cm lehetsz. :D


Amúgy meg ne 170 cm magas lányok közt keresgélj, és ne is csodálkozz, hogy nem akarnak összejönni egy egy fejjel alacsonyabb fiúval. Biztos van olyan lány, aki legfeljebb pár centivel magasabb nálad, és őt már kevésbé érdekli a magasságod. Főleg, ha a személyiséged is bejön neki (ezzel a hozzáállással gondolom ilyen nem lesz).


Az pedig, hogy te nem lehetsz izmos... A legszánalmasabb duma az egész világon. :) Nem kell a genetikára fogni, ha egy lusta sz*r vagy. Nekem meg mindenki kövér a családomban, olyan gyógyszert szedek, ami mellékhatásként hízlal, mégsem jutott eszembe soha, hogy háát jó, akkor zabálok inkább. Igazodtam a körülményekhez, odafigyelek, mit eszek és mennyit, minden nap tornázok legalább fél órát, hetente kétszer járok futni, kétszer konditerembe. 161 centi magas és 49 kiló vagyok, nagyon elégedett az alakommal.

2012. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!