Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményed arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról ha egy férfi rettenetesen cinikus, mindent, mindenkit kiröhög, kicsúfol ami/aki valami ok miatt nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
jól teszi.föleg, ha öt is kicsufulták okkal/ok nélkül.
2011. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyen embereket nemtől független félholtra kéne verni, majd indulhat az újra nevelése 8 óra földes munkával párhuzamban.
2011. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Én csak okkal csúfolok ki valakit/valamit, és ha engem elkezd valaki csúfolni akkor arr kifejezetten rászállok!


De ez csak akkor van ha engedem magamnak,tudok rajta uralkodni.

2011. aug. 9. 15:08
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
aha.aha...általában kisebb korban kezdödik ez a dolog, hogy a nagyobb és erösebb gyerekek leszolják a kisebbeket, akik a folyamatos szivatás miatt lesznek maguk is ilyne cinikusak és csufolodoak. föleg, hogyha elérték azt, hogy késöbb ök is erösek és nagyok lesznek, akkor nem joggal állhatnak bosszut a világon, amiért rossz volt nekik kis korukban?
2011. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
sinter
2011. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
15:08 Nem egyre gondolunk.
2011. aug. 9. 15:09
 7/31 anonim ***** válasza:
Szóval 1 konkrét példát tudsz mondani, hogy mikor kezdesz el csúfolódni? Mert nem értem mi lényege van annak, ha valaki csúfolódik.
2011. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Szóval. Leginkább a tahó,helytelen viselkedésmódot szoktam kicsúfolni,pl szemetelés,de volt már olyan (és lesz is) hogy valami hülye reklámokat,pl Coca Cola reklám... Ilyesmiket.
2011. aug. 9. 15:35
 9/31 A kérdező kommentje:
Egyszer egy állat rámfújta a dohányfüstöt az utcán és pont abban a pillanatban el is dobta az üres cigisdobozt én meg beszóltam neki, aztán nekemjött én meg jól szétvertem.Mit képzel a mocsok...
2011. aug. 9. 15:37
 10/31 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek rettenetesen keserűek.

Lehet, hogy sok bántás érte az életben és így próbál védekezni, hogy egyszerűen "kőszívű" lesz, gondolom nem táplál sok kedves érzelmet senki iránt.Próbálja visszaadni azt a fájdalmat amit az életete során magábagyűjtött és elfolytott.

2011. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!