Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy férfin miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy férfin miért a kezét nézitek meg előszőr?

Figyelt kérdés

Már aki... . Jópár nőtől hallottam hogy a kéz az első amit szemügyre vesznek és nem értem mi lehet egy kézfejben meghatározó vagy éppen mit lehet belőle megállapítani?


23/f



2012. júl. 7. 01:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Most nem fejtem ki, de elég sokmindent. De nem azt nézem meg először.
2012. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nem fejted ki neki, akkor minek írtál?
2012. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem azt nézem meg először, bár tudok írni mégis róla, nekem miért fontos. Például tetszik, ha finom keze van, meg aztán télen csak ott látszik a bőr, a kézfejen. Az ujjak is sokat mondanak, ha hosszúak, vékonyak. Ilyesmik.
2012. júl. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát igen XDD ezzel csak kiváncsibbá tettél!
2012. júl. 7. 02:04
 5/17 anonim ***** válasza:
A nők csak felmérik a terepet hogy milyen lenne ha felnyúlnál nekik:DDD
2012. júl. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ápoltságról is sokat elárul a kéz: körmök, bőr stb. Azért az szerintem túlzás, hogy először azt nézik meg.
2012. júl. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos az, hogy a pasimnak férfias keze legyen. Tehát erős kéz, szőrös kicsit. Visszataszít ha egy férfinak vékony hosszú ujjai vannak, lányos keze... Nem tudnék olyannal lenni. Sok mindent meg lehet állapítani egy férfi kezén. Számomra az az első mutatója a férfiasságnak. Pl. egy férfi dolgozik, nem ápolgatja a kezét krémekkel - tehát nem is pihepuha a kezének az érintése. Akié meg az... az nekem nem jön be. Szerintem neked sem mindegy, hogy a csajod keze puffadt, kis körmökkel, szőrös, durva tapintású, vagy szép nőies, hiszen azzal fog hozzádérni. Így vagyunk mi is ezzel... 25/n
2012. júl. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
és az enyémről mit tudtok megállapítani ? :DD [link]
2012. júl. 7. 04:23
 9/17 anonim ***** válasza:
sokat vered
2012. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A tenyered nem szőrös?
2012. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!