Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-Férfiak, miért a külsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Férfiak, miért a külsőt nézitek először?

Figyelt kérdés

Tudm,a nők nagy része is ilyen,de én nem. Volt már nagyon helyes barátom is, és volt már csúnya is. És egyiknél sem a külsőt néztem,mert ha valaki jól néz ki,de kulturálatlan, beképzelt,sznob,és csak külsőségekre ad azzal szóba sem állok. De a környezetemben,baráti körömben,semelyik pasi nem jönne össze egy csúnya csajjal,hiába értékes,kedves,őszinte... és még sorolhatnám. Most nincs barátom,de ha jönne egy pasi,akár csúnya is,aki belsőleg olyan,akire felnéze,egy percet nem gondolkodnék.


17/L


2012. máj. 15. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem azt nézem.
2012. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Figy nem értem miért gond ha szexuálisan is vonzódni akarok valakihez.Nem tudok úgy elképzelni egy kapcsolatot hogy vagyok egy lánnyal aki a világon a számomra legjobb belső értékekkel rendelkezik de 500 kg-os és ha ránézek hánynom kell mert atom ronda.Vannak elvárásaink külsőleg amiből tudunk(legalább is én) leadni ha belső értékek kiegészítik de akkor sem fogom annyira leadni hogy ne kívánjam és ne vonzódjak hozzá.
2012. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ASOT ***** válasza:

Miért te netántán gondolatolvasó vagy? Belelátsz a másik fejébe?


Vagy van valaki aki ilyen szuper képességgel rendelkezik, hogy belelát a másikba?? Mert az szóljon!


Mindenki a külső alapján ítél! (kivétel ha neten ismerkedik mert ott soxor a belsőt ismeri meg előbb)


De te is és mi is és mindenki , aki nem neten ismerkedik mit csinál???? naaa?? :)

- Meglátsz egy pasit vagy nőt! elkönyveled, lefut az agyadban a pillanat tört része alatt, hogy őt szívesen megismernéd avagy sem!

ÉS leszűröd kb megint egy pillanat alatt h milyen lehet belül ha ilyen a külső!

Ezek után normál esetben ha ismerkedni akarsz vele, akkro odamész...ésssssssss megismered! ÉS EKKOR CSAKIS EKKOR DERÜL KI SZÉPEN LASSAN H MIT REJT A BELSŐ!

2012. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

A csúnya lányok azok, akik nem nézik a külsőt, te gondolom nem vagy egy szépség.


Megértelek, én meg csúnya, alacsony pasi vagyok, bár valaki szerint helyes, de én nem tartom annak magam.


Én inkább maradok egyedül, mint összejöjjek egy számomra testileg nem vonzó kövér lánnyal.


Ami nem megy azt nem kell erőltetni!


Barátok, haverok még lehetünk persze, ha jellemre értékes ember!

2012. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Modellkedek, és sokan szeretnének velem járni,nem tartom magam csúnyának. Egy átlagos szintet mindenképpen elérek.

3. válaszoló. Nem úgy értem,hanem,hogy mindenkinek adok egy esélyt,a csúnya pasiknak is. Nme itélek külső alapján. A Caps Lockot pedig légyszives kapcsold ki.

2012. máj. 15. 18:38
 6/20 ASOT ***** válasza:

ezt értem, de remélem te is amit írtam! :)


amúgy sok embernél van úgy, hogy ha nem jön be neki az illető külsőre, nem az ideálja akkor úgy érzi h nem tudja megszeretni!

ÉS azt mondom h akkor inkább ne jöjjön össze vele, minthogy sajnálatból legyen végül vele!


comprende?

2012. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

1. Ne általánosíts, te is leírtad, hogy a lányok nagy része is ilyen.Ugyanígy van ez a férfiaknál is.

2.Szerintem nem lehetsz valami bombacsaj, ergo szeretnéd magadnak bebeszélni, hogy nem a külső számít.Mondhattok bármit, a külső akkor is számít, még egy bányarém sem a ronda fiúkat nézi meg először.

2012. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a sz@rt nézzek ha nem a külsőt először? Így ránézésre lássak bele a lány lelkébe, és aléljak el a mámortól, amit lelkének csodálatos tisztasága és kifinomultsága okoz? Bocsi, de nekem nincs ilyen különleges képességem.

A lényeg, hogy mikor ránézek valakire, akkor a külsőségeket látom meg elsőnek, és ezzel kb 7.000.000.000 embertársam is így van. És ha az nem jön be, akkor még van esély arra, hogy összejöjjek vele, csak kisebb. De az első benyomás nagyon fontos, és az első benyomást az ember külseje szolgáltatja, nem az, hogy őszinte, segítőkész, kedves stb.

2012. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem az,csak ha egy csúnya csaj próbálkozna be,aki nem jön be,annak még esélyt sem ad sok pasi. És ez azért elég szomorú,hogy olyan világban élünk,ahol a külsőséget nézik az emberek.
2012. máj. 15. 18:48
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
pont ez az amit más is mond, hogy lehetne ránézésre megítélni valakiről milyen ember?! Először a látható részét ítéled meg a másiknak, ha meg valakinek a tulajdonságai érdekelnek, akkor meg menj valami kibeszélős társkereső klubba, másutt nem tudnál alaposabban belelátni a másikba.
2012. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!