Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok magas, izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok magas, izmos, jóképű, pénzes, akkor tényleg nem is lehet olyan barátnőm, aki szép, vonzó?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok már abba ezeket a kérdéseket mert lassan már lehúznak az életről :@
2012. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy te tartsd őt szépnek és vonzónak ! Amúgy mindenkinek más jön be!

19/L

2012. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

kérdésre válaszolva : nem, nem lehet szép csajod, szüzen fogsz meghalni öregapám

kielégítő volt a válaszom?

2012. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 AvernusTriad ***** válasza:
Persze, a birkák is lehetnek neked szépek ;)
2012. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nem a neten sajnáltatod magad, nagyobb eséllyel lesz akármilyen csajod, mint így.
2012. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még, fiúk? Annyira szánalmas. Ezzel az erővel én kiírhatnám, hogy ugye biztos nem lesz jó pasim, mert nincsenek D-s melleim, csak B-sek, nincs derékig érő műhajam, sem műkörmöm.:D
2012. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én márpedig ezt tapasztalom a való életben! Igenis furcsa, hogy huszonéves fiúként még egy lánynak sem kellettem, aki nekem bejött. Jellemre mindenki kedvel, de úgy látszik, hogy ez semmit sem ér, mert a külsőségek és a vagyon sokkal fontosabb a lányoknak.
2012. júl. 8. 15:59
 8/18 anonim ***** válasza:

Hogyne.:D

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy mennyi pénze van egy pasikat. A külsőségek viszont igen, de a jellem is ugyanúgy.

Viszont veled akkor sem jönnék össze, ha tetszenél külsőre, mert elviselhetetlenek az ilyen önsajnáló, a párkapcsolat témára rágörcsölő izék. Itt keresd a hibát, ne a lányoknál! Legyél férfi!

Amúgy kisebb-nagyobb erőfeszítéssel bárkinek lehet legalább egy erős közepes külseje.

2012. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

*pasinak

(elnézést)

2012. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én már rohadtul unom, hogy nem tudok a lányoknak sehogy sem megfelelni, ráadásul most még anyagilag is lent vagyok a padlón, így meg esélytelen becsajozni. Se jó ruhákra se kondibérletre nincs pénzem. Márpedig ha pénzem lenne sok, akkor megtudnám oldani a problémámat, kigyúrnám magam és rengeteg menő ruhát, cipőt vennék. De oda eljutni, addig megöregszem, már pedig előtt esélyem sincs a jelenlegi szegény, csóró és egyszerű, átlagos külsőmmel becsajozni.
2012. júl. 8. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!