Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális ha meglátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha meglátok egy lányt hogy valaki mással csókolózik utána már egyáltalán nem vonz?

Figyelt kérdés

Volt egy két lány aki külsőre tetszett egészen addig amíg meg nem láttam hogy a barátjával csókolózik meg ilyesmik...


Utána már egyáltalán nem vonzott inkább ilyen "Fúúj" érzésem lett ha megláttam.


Ez ritka eset?


Mert valaki képes csalni a másikat a háta mögött akár évekig is úgy, hogy valami közeli ismerőse/barátja az embernek...



2012. júl. 9. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán látom az összefüggést a kérdés első és második fele közt.
2012. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mert megtetszett neked, nem téged csal meg xD

Mert a kérdésből ez jön le.


Ha úgy közelednek, hogy elhiteti veled hogy szeret, és utána csokolozik mással akkor okkal undorodsz meg.

2012. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tudod róla hogy megcsalja akkor okkal undorotsz tőle de ha nem az is ritka eset de jó mert akkor nem állnál közéjük ami csúnya dolog lenne, és már onnantól hogy tudod hogy neki barátja van neked már nem tetszik ez jó és nem szégyen
2012. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak simán irigy vagy és fatökű...
2015. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!