Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 165cm magas,51...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 165cm magas,51kg súlyú fiúhoz milyen kinézetű, alkatú, súlyú, magasságú, jellemű lány illene, milyennél lenne egyáltalán esélye?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 17:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

* Az említett lányok nem 150 centisen, és 48 kilósak, illetve nem is 2 méteresek.


Átlagos testalkatú lányok.

2012. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Na most is kaptam egy kevés értelems választ és sok kitérést. Ez is csak arra utal,hogy esélytelen lennék ilyen paraméterekkel. A ritka kivételek meg nyílván piszok jóképűek vagy pénzesek, nagydumások.
2012. júl. 9. 17:38
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem kivételek. Én úgy veszem észre, mostanában inkább a vékony, nagyon helyes srácokra tapadnak a csajok. Hogy pénzesek lennének? Kétlem. Bár a külsejükre sokat adnak, az tény.
2012. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem értem ..sokan azt mondjátok hogy nem ez a lényeg..de van akinek számít..mert pl mikor 13 évas voltam ..akkor voltam 156 cm..és a fiúk(akik persze nem tetszettek nekem..csak egyszer szóbajött) azt mondták nem az a baj hogy nem vagyok szuépe hanem az hogy k*rva kisi vagyok..://..de asszem fogadd el..majd csak megnőlsz
2012. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

*szép..*kicsi..xd

bocs a sok hibáért..ha sietek nem tudok rendesen írni

2012. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én már nem fogok nőni, nem is lenne sok esély rá, mert ősök sem magasabbak.
2012. júl. 10. 16:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Sok hasonló "alkatú" fiút ismerek, akiket NAGYON csípnek a fiatal csajok. Járnak is velük.

De NEM tudom, te összességében hogy nézel ki. Pl mennyire helyes az arcod?

Ilyesmik.

2012. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

ma 17:01


Hát ez jó kérdés amúgy. Személy szerint én magamat mindig is rondának láttam a tükörben, részben emiatt is alakult ki bennem sok gátlás, félelem és nem is szeretetk igazán emberek közé menni,nehogy kigyúnyoljanak az alkatom vagy az arcom miatt, mert totál nem vagyok megelégedve magammal, külsőre. Tudnék mit felsorolni, ami nem tetszik az alakomban, a fejemen.

Amikor meg kérdezem lányok véleményét itt is, akkor szánalomból a többség azt mondja nyílván, hogy helyes vagyok vagy kiemelik, hogy szép a szemem, szám. Jól van, nem az ő hibájuk, hogy ilyen vesztes vagyok és ronda, de talán, ha mégis őszintén bevallanák, hogy ronda vagyok, biztosan tudnám, hogy semmi esélyem és rágyúrnék arra, hogy sok pénzem legyen, így meg őrlődöm, hogy most akkor mi vagyok és van-e esélyem a nekem tetsző lányoknál vagy mégis jobb lenne nekem nem tetszőknél próbálkozni, akik senkinek sem kellenek.

2012. júl. 10. 18:46
 19/19 anonim válasza:
Justin Bieber is pont 165cm és milyen gyönyörű barátnője van aki nem hiszem, hogy a pénze miatt lenne vele. És nekem nem a leghelyesebb srác, DE nagyon jó a kisugárzása. Neked is ha magabiztosabb lennél, jó természettel rendelkezel és tényleg olyan szép a szemed és a szád akkor előbb-utóbb össze fog jönni!!! Sportolj, hogy ha az arcodon nem is tudsz változtatni, akkor egy pici izmot szedj fel (NE LÉGY IZOMAGYÚ)!! Van ismerősöm aki Nálad is kisebb mégis udvarias, picit tapsifüles(nem tökéletes az arca), de ahogy viselkedik.... komolyan írom és nem hazudok a suliban MINDEN negyedik lány(szépek is) bele van zúgva. (és nem a legpénzesebbek közé tartozik) Ja, és tényleg ne akard, hogy a pénzed miatt "szeressen" valaki mert nem Téged fog szeretni, hanem a bankszámládat és a tárcádat!!! És ne haragudj a "pici" szó megszállottja vagyok:) BÁTORSÁG!!!
2012. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!