Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha most beszélünk először mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most beszélünk először mit mondhatok neki, vagy irjak smst?

Figyelt kérdés

Van egy lany akibe kicsit bele zugtam eddig is tetszett de nem ennyire és ismerjük egymast másr rég ota de reg is h nem beszeltünk .Az a baj h csak a száma van meg máskepp nem tudok vele talalkozni csak ha meg kérem és nincs fönt ijeneken h FB vagy msn.

A kerdesem az h ha fel hivom mit mondhatok neki_ pl h tetszik nekem és azért szeretnek találkozni vele azt mondhatom? vagy hogy tudassam vele h mit akarok tölle? Vagy inkabb irjak smst ?


2012. júl. 11. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább hívd fel, de NE ÍRJ, ha jót akarsz magadnak senkinek se írj soha semmit.
2012. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom első, én sokkal jobban díjazom, ha ÍRNAK. (az elején, persze)
2012. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attol fűgg menyi ideje nem találkoztatok ne légy rámenős felhivhatod kérdezd meg mit csinál s hivd meg bulizni s persze tudd meg vane barátja?
2012. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 menta34 ***** válasza:
és élőben? "véletlenül" összefutsz vele valahol, leszólítod, stb?:)
2012. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig is azt a jól bevált módszert részesítettem előnyben,hogyha valamit tudatni akarok valakivel,főleg,ha ilyen fontos dolgokról van szó,akkor azt személyesen(vagy legalábbis telefonon keresztül)teszem meg.

A ráírás olyan személytelen,mintha nem is gondolnád komolyan csak úgy ráírogatsz valamit,tökmindegy hogy mi az.

Azzal kapcsolatban pedig hogy mit mondj neki:

az igazat.Nem kell kerülgetni a dolgot,teljesen felesleges.

Ha ő is akar valamit,akkor meg pláne.Ha elmondod neki azt amit itt is leírtál,hogy tetszik neked,és szeretnél vele találkozni(persze egy kicsit szebben),akkor az teljesen korrekt,ugyanúgy reagál majd rá mintha monológba foglaltad volna a lényeget.

2012. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne kezdd ezzel, hogy tetszik neked... csak hívd el valahová, ebből is érteni fogja, hogy valószínűleg akarsz tőle valamit.

És inkább telefon szerintem.

2012. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!