Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok hozzám illô fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok hozzám illô fiút?

Figyelt kérdés
Legyen 15-16-17 éves, sportos, viszonylag magas (minimum 175 cm), vicces, értelmes, izmos és helyes. Túl nagyok az igényeim? :D

2012. júl. 11. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23 vok bocs, többi stimmel ;)
2012. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Legyen 15-16-17 éves, ..." ???

Ilyen határozatlan Nő nekem nem kell!!!

2012. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Az a gond , hogy a kritériumaid nem kicsit relatívak másrészt szubjektívak , szerintem .Hol keresed ? Milyen módszerekkel !!

Egyébként magamra ismertem egy pár opciónál !! :))

17/F

2012. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember nem a gyakorin üldögél, pláne nem fog neked képet küldeni, mert van annyira értelmes, hogy ismeretlen, random ember előtt nem fedi fel a személyét, ráadásul egy értelmes ember igénye egy másik értelmes ember, te eléggé butának tűnsz, ergo értelmes emberektől ne várj semmit.

Szóval az értelmes kilőve, maradt az izmos, vicces, helyes, és a negatív ismérv: buta.

Hajrá.

2012. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 atkasajt válasza:
a sportos kivételével minden igaz rám :)
2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!