Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexmániás vagyok, de romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmániás vagyok, de romantikus. Hogyan találok hozzám illő lányt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok


Némelyik lány bunkónak nézi a férfit, ha szexet akar. Akik meg szexet akarnak azokat nem érdeklik az érzelmek.

Én komoly kapcsolatot szeretnék, sok szexel. Hogyan találok ilyen lányt?


2007. okt. 15. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányban is van romantikus, aki sok szexet igényel, hidd el! Keresd kitartóan és ha hosszabb ideig nem találsz Rá, ne keseredj el! Meg fogod találni!
2007. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el lányok közül is akad ilyen sőt némelyik lány még sokkal jobban szereti is a szexet mint a pasik, és többre is van igényük csak nem hangoztatjuk mert hamar átdegradálnak minket kurvának sajna ilyen a világ nekünk nőknek, de egy párkapcsolatban egészen más ha jo csajt fogsz hozzá éjjel nappal csak szexelhettek ám:) Jó keresgélést neked!!!!
2007. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
én ideális párod lennék... de már elkeltem! :)
2007. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval, én is ilyen vagyok, de már elkeltem én is:-)

Én azt tudom javasolni neked saját példámból, mert én is nagyon nehezen találtam rá társamra, hogy soha ne add alább magad. Tudod mit akarsz, és meg is fogod találni, csak idő kell hozzá. Ne alkudj meg. Viszont mindig légy önmagad.

Kitartás, és hidd el, sikerülni fog.

Mindenkinek megvan a párja:-)

2007. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is ilyen szexmániás lány vagyok, és épp most tünödöm,h együtt maradjak e a pasimmal, aki 1 héten 1szer akarja max. a szexet... de lelkileg meg nagyon egy hullámhosszon vagyunk és szeretem is... jo,h feltetted ezt a kérdést, mert -bár nem direktbe- de én is segitséget kaptam!
2007. okt. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
én is ilyen vagyok,imádok szexelni de én még csak 15 éves vagyok..és én is komoly kapcsolatot akarok de kurvának néznek :S pedig nem vagyok csak szeretem a sok érzelmet..kitartás! még nekem sincs itt az igazi :D
2007. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
itt vagyok:DDD
2007. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

látod van ilyen:) meg én is ilyen vagyok,csak nekem már 3éve van párom:) nah ő belőle viszont hiányzik a szexmánia...:D nembaj :D

21/l

2009. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!