Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakinek hasonló élménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek hasonló élménye? :/ normális válaszokat kéreek! 18/L

Figyelt kérdés

van egy srác...

akivel régóta ismertük egymást,csak soha nem beszéltünk igazán... neki más volt a társasági formája..

pár hónapja nagyon jóba vagyunk...minden hétvégén találkozunk és olyankor egy estét végigbeszélgetünk,elhülyülünk.... megbeszéltük az elején,hogy barátok leszünk...

báár. az utóbbi 4hétvégén mindig az ölébe húz,végig smároljuk az estét... említette,hogy ha lenne szex vagy vmi akkor nála ugyanúgy megmaradna a barátság...de én úgy nemakarom...ezt ő is tudja..de közbe irtó aranyos velem...és ááá... nemtudom mire véljem :/

én nem akarom,hogy a barátság elvesszem...nagyon kedvelem..

de mi van ha csak rosszul ismertem meg,és csak szexre kellenék neki?

a srácnak tudniillik,volt jópár barátnője...

hagyjam,hogy tovább csinálja ezt? :O


2012. jún. 21. 21:49
1 2
 1/12 fünof ***** válasza:
haggyad szerintem
2012. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha kételkedsz, hagyd a fenébe!
2012. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hát, nehéz döntés... Szerelmes vagy belé? Én biztos nem feküdnék le vele semmi esetre se, mert utána csak még rosszabb lenne neked. Ha nem akarná, hogy a barátnője legyek a csókot se engedném, és az ölébe se ülnék. Szigorúan úgy viselkednék vele mint egy baráttal. Sok sikert!
2012. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, szerintem ha komolyan akarna tőled valamit, akkor nem így csinálná, hanem elhívna téged randira. Meg akkor nem azt mondaná, hogy megmaradna a barátság. De te is hibás vagy, miért smárolsz vele? Ha csak barátságot akarsz, akkor ebbe az nem fér bele, lényegében te is részt veszel ebben a "kicsinyes" játszadozásban.
2012. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Férfi és nő között nincs barátság. A ffi mindig meg akarja hágni a nőt, így van programozva, így van az ösztöneiben.

Csak és kizárólag akkor lehet egy ffi és egy nő barát, ha kiskorúkban együtt nőttek föl és a "testvéri" (báty-húg jellegű) viszony az évek alatt átalakul.

2012. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki, akkor valószínűleg szeret... lényegében már most is egy párként viselkedtek. Mi kell több? Lehet csak fél kimondani, hogy a barátnője legyél, mert az a "tapasztalata" hogy ami túl komoly az úgy is elromlik. Ezért inkább a jó részére koncentrál a dolognak.


Viszont van aki nálam jóval szemetebb: lehet csak húzza az agyad, hogy nem mutat semmi komolyabb érzelmet. Sőt olyan nincs is neki, csak meg akar dugni... jó úton halad egyébként :D


könnyen kiderítheted, hogy az első, vagy a második. Kérdezd meg, hogy nem tudná-e veled rendesen együtt is elképzelni.... ha belemegy, akkor járjatok. Ha nem, hagyd ott és legyetek csak barátok.

2012. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

azt mondta,hogy ha többet éreznék iránta mint barátság akkor lehetne több is köztünk..

ekkor jött a hülye kérdésem! hogy ő vajon szeretne-e engem igazából? xd és arra válaszolta,hogy nem lenne nehéz hogy belémszeressen...

2012. jún. 21. 22:36
 8/12 anonim ***** válasza:

én ezt tenném a helyedbe...

mivel azt mondja h barátság..úgy viselkednék vele egyik találkozáskor, mint egy barát..távolságtartó...ha megsimogat, elveszem a kezét...nincs csók...stb

és ha erre úgy reagál h látod rajt h nagyon kívánja a dolgot, még akk sem hagynám, sőt a 2. talin sem


és ha lesz kövi tali és még próbálkozik akk lehet h ő sem csak barátságot akar

ha nem lesz kövi tali, vagy furán viselkedik, akk nem akar tőled többet

2012. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, utolsóra ne hallgass Kérdező:D Ő a "tipikus" női logika képviselője.

Fiúként mondom, hogy ha ezt csinálnád a második találka után lemondanék rólad mint nő, és elrendezném magamban, hogy csak barátként tekintek rád. Ha meg utána hirtelen változna a véleményed, az gyanús lenne. Mert azt hihetném, eddig jó volt neked, hogy valaki körberajongott, de csak játszottál velem. Most a rajongás megszűnésével meg rájöttél, ez a játék csak akkor jó, ha a fiú is játssza. Na ekkor pedig már büszkeségből is biztosan jó darabig elutasítanálak. Nem örökre, csak addig amíg bebizonyítod, hogy a továbbiakban nem húzni fogod az agyamat, hanem komolyan gondolod.

A lényeg tehát: őszinbtén üljetek le, és mindketten egyértelműen, rébuszok és kétértelmű megjegyzések nélkül mondja ki, mit szeretne a másiktól. Aztán lehet elkezdeni egyezkedni:D

2012. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Csak a szexet akarná,Te pedig többre vágysz ... így csak a Te szivedet törné össze!Tudom nehéz,de HANYAGOLD!!Majd jön egy rendes fiú!:)
2012. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!