Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Közösségi oldalon elkezdtem beszélgetni egy sráccal és a legelső beszélgetésünkkor szerelmet vallott.(Szerencsére 100km-rel messzebb lakik.) Azóta kérdezget,hogy mikor találkozok vele, ott alszok-e nála,járunk-e, és hasonlók...

alapjáraton normális lenne,de ez nekem túl sok!

ma is beszéltem vele,megpróbáltam elmagyarázni neki hogy csak barátként tekintek rá,de nem veszi a lapot. Folyton csak azt mondogatja milyen szép vagyok,járni akar velem,szerelmes belém.... Elküldtem már a halál f*szára is,de nem vesz komolyan!


Ez mellett nekem tetszik valaki akivel most kezdtem el beszélgetni. Vele szeretnék komolyabban megismerkedni, de visszahúzódó és nagyon csendes. (én is ilyen vagyok ezért nehezen kezdődik a dolog.)


16 éves lány vagyok, 17 éves fiú (mindkét esetben)


2012. júl. 11. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
1-vel feküdj össze és dobd ki,a 2.-at meg csábítsd el
2012. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolónak igaza van, feküdj le vele, aztán ne beszélj vele. Bár összetöröd a szívét, soha többet nem fog hozzád szólni.
2012. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szeretnék vele találkozni(2.),de félek hogy ő nem akar, és kicsit meg szeretném ismerni mielőtt találkozok vele,nem akarok hasfelmetsző jack-ast játszani...

nem akarok az elsőtől semmit! ha akarnék akkor nem tettem volna fel a kérdést. csábítsam el? de hogyan?


a trollkodókat csókoltatom, keressenek más kategóriát ahol örömmel látják őket ;)

2012. júl. 12. 00:14
 4/5 omba ***** válasza:

Az első az egyszerűbb, tiltsd ki, és többet nem látjátok egymást, a 100 km, meg elég megnyugtató.

A ketteskével meg legyél barátságos és érdeklődő, mindig valami kérdéssel zárd a csevegést.

2012. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

próbáltam,de nem tudom letiltani (1.) :S

én kérdezgetem (2.) de nehéz olyan személlyel beszélni aki nálam is gátlásosabb

2012. júl. 12. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!