Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnál? Önmegtartóztatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál? Önmegtartóztatás, vagy Carpe Diem?

Figyelt kérdés

Volt barátommal megbeszéltük, hogy jó lenne újra megpróbálni együtt. Ő is szeretné, én is szeretném. A gond ott kezdődik, hogy én jelenleg külföldön vagyok. Legutóbb mikor találkoztunk, akkor megbeszéltük, hogy nem várunk egymásra, mindketten éljük a saját kis életünket, és ha hazakerülök én is -ősszel költözöm vissza-, és ha egyikünknek sem lesz kapcsolata, akkor megpróbáljuk újra együtt. Viszont ez még hónapokkal korábban volt. Azóta rengeteget beszélgettünk neten keresztül, röhögtünk, mindig mondja, hogy hiányzom neki, és nagyon várja az őszt. Ergo ő vár rám.

Én viszont itt megismertem egy fiút. Együtt töltöttünk egy hihetetlen estét (nem történt semmi közöttünk). Úgy váltunk el, hogy semmit nem tudtunk a másikról, a keresztnevünkön kívül. Azt hittem, hogy soha nem látom a srácot viszont, de múlthéten egymásba botlottunk a szomszéd városban. Egyből kérte, hogy cseréljük számot. A sráccal itt tudom, hogy nem lenne folytatás, mert hamarosan hazaköltözöm, és ezt ő is tudja. De annyira meg akarom ismerni, mert lökött, mert nyitott, mert figyelmes, mert igazi férfi és hihetetlenül pozitív kisugárzása van. Az egész csak egy 'nyári kaland' lenne, csak jól éreznénk magunkat egymással. Viszont úgy gondolom, hogy nem lenne korrekt volt-barátommal szemben, úgy, hogy ő közben vár rám. Ha tudnám, hogy neki is vannak otthon kapcsolatai, vagy hogy legalább nem vár arra, hogy hazamenjek, és újra együtt legyünk, akkor egy percig sem haboznék.

Még mindig szeretem volt barátomat, de itt ez a srác, és annyira meg kell hogy ismerjem... Te mit csinálnál?



2012. júl. 12. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

most vagy ott hagyod a pasid, és csinálsz ezzel amit akarsz, és mihánt hazamentél csak "barátok" maradtok max.


Vagy hagyod őt a pics-be.

2012. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
2.
2012. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túlságosan is izgatja a fantáziádat az új fiú. Úgysem bírod ki, hogy nem találkozzatok.

Mi pedig nem adhatunk feloldozást a lelkiismeret furdalásod alól.

Ha tényleg a volt barátod, akkor most elméletileg szabad vagy, nem tartozol hűséggel felé.

2012. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!